Letenky Swiss Air: levné a online letenky od Swiss Air

SwissAir aktuálně létá z Prahy na následujících linkách Praha – Curych, Praha – Basilej a Praha – Ženeva. Do Curychu a zpět létá SwissAir z pražské Ruzyně 3x denně. Zbývající dva spoje do Ženevy a Basileje létají také denně, ale pouze 1x za den. Pro aktuální informace o těchto letech SwissAir a dalších z nabídky této švýcarské letecké společnosti navštivte webové stránky Swiss.com

Aktuální články a letenky Swiss Air

Levné letenky do Moskvy: Z Prahy jen za 4 799 Kč včetně poplatků i kufru

Levné letenky do Moskvy nabízí v časově limitované nabídce společnost Swiss Air Lines. Zpáteční letenku s odletem z Prahy je možné rezervovat již za 4 799 Kč včetně tax a poplatků. Vybírat můžete z celé řady dostupných termínů v období od června do prosince 2013.

Levné letenky Praha – Ženeva a zpět jen za 3 413 Kč

Levné letenky do Ženevy s odletem z Prahy nabízí společnost Swiss Air Lines. Jejich cena včetně všech tax, poplatků a kufru je 3 413 Kč.

Levné letenky do New Yorku: Z Prahy od listopadu 2012 do února 2013 jen za 12 912 Kč

Levné letenky z Prahy do New Yorku nabízí v rámci své nejnovější promoakce letecká společnost Swiss Air Lines. Ve vybrané dny v období od listopadu 2012 do února 2013 lze pořídit zpáteční letenky se všemi poplatky za 12 912 Kč.

Zimně podzimní novinky v nabídce společnosti Swiss Air

Obchodní a marketingové zastoupení společnosti Swiss Air se společně s Lufthansou na konci srpna přestěhovalo do nových kanceláří v centru Prahy. Po třech letech bude tak opět blíže svým obchodním partnerům a korporátním klientům, což jistě zvýší úroveň poskytovaného servisu. (Celý příspěvek…)

Zimní lety Swiss Air z Prahy i s lyžemi a snowboardem

I v zimní sezoně bude letecká společnost Swiss Air nabízet pět letů do Švýcarska denně, a to tři spoje do Curychu, jeden do Basileje a jeden do Ženevy.

Linka do Curychu bude pro Swiss Air provozována partnerskou společností Helvetic letadlem typu Fokker 100, s kapacitou 100 cestujících. Na lince do Basileje létá Avro RJ100 a do Ženevy vás dopraví Airbus A319.

Co rozhodně stojí za zmínku v souvislosti se Swiss Air, že i nadále platí, že přeprava lyžařské a snowboardové výstroje je na všech letech zdarma.

Závěrem ještě informace, abyste nezabloudili na pražském letišti Ruzyně. Protože přestože Švýcarsko vstupuje v listopadu do Schengenu, z Prahy bude Swiss Air až do konce března 2009 létat z Terminálu 1.