Letenky TAM Airlines: levné a online letenky od TAM Airlines

Aktuální články a letenky TAM Airlines

TAM Airlines: Levné letenky do Peru jen za 6 609 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Peru nabízí v rámci své nejnovější promonabídky letecká společnost TAM Airlines. Letenku Paříž – Lima – Londýn je možné rezervovat již za 6 609 Kč včetně poplatků. Na výběr je celá řada termínů napříč jarem.

Levné letenky do Rio de Janeira s odletem z Prahy jen za 11 820 Kč!

Levné letenky do Brazílie nabízí v rámci své současné kampaně letecká společnost TAM Airlines. Do Rio de Janeira můžete z Prahy letět již za 11 820 Kč, návrat je do německého Frankfurtu. Dostupných termínů je víc, takže by si měl vybrat každý.

Levné letenky do Peru: Cuzco nedaleko Machu Picchu nyní jen za 8 994 Kč včetně poplatků

S parádní akcí na levné letenky do Cuzca přišla letecká společnost TAM Airlines. Zpáteční letenky s odletem z Madridu a návratem do Londýna nyní máte tu možnost pořídit již za 8 994 Kč včetně poplatků. Cuzco leží poblíž přírodního zázraku Machu Picchu v pohoří Andy. Počet dostupných míst je omezen!

Levné letenky do Buenos Aires: Zpáteční a se všemi poplatky jen za 7 444 Kč!

Levné letenky do Argentiny má ve své nabídce v rámci časově limitované akce letecká společnost TAM Airlines. V případě odletu z Madridu a návratu do Londýna vyjde zpáteční letenka na neuvěřitelně příznivých 7 444 Kč. Cena je včetně poplatků, letět můžete v březnu až červnu 2013!

Levné letenky do Brazílie: Rio de Janeiro jen za 9 790 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Brazílie – konkrétně Rio de Janeira nyní pořídíte jen za 9 790 Kč! Odlétá se z Madridu, návrat je do Frankfurtu a v nabídce je několik posledních kousků! Letí se se společností TAM Airlines.

TAM Airlines: Levné letenky do Limy jen za 8 790 Kč včetně poplatků

S letenkou tak akční, že by ji nevymyslel ani Chuck Norris, přišla letecká společnost TAM Airlines. V rámci nejnovější nabídky prodává levné letenky do Limy jen za 8 790 Kč včetně kufrů a všech poplatků! Odlétá se z Paříže, návrat je do Londýna!

Levné letenky do Brazílie jen za 8 626 Kč včetně poplatků

Zpáteční levné letenky do Brazílie jen za 8 626 Kč! Letí se přímým letem Madrid – Sao Paulo – Londýn společnosti TAM Linhas Aereas, vybírat můžete z hromady termínů v prvních měsících příštího roku!

Levné letenky do Brazílie: Sao Paulo nyní mimořádně za 9 650 Kč!

Zpáteční levné letenky do Sao Paula v Brazílii nyní v rámci akční nabídky TAM Linhas Aereas pořídíte jen za 9 650 Kč! Cena je včetně poplatků, nicméně je limitována počtem míst. Odlet je z Milána, návrat do Londýna a letět můžete ve vybrané dny v březnu – červnu 2013!

TAM Airlines rozšiřuje zábavu na palubě

Od prvních dnů roku 2012 bude letecká společnost TAM Airlines, nedávný držitel ocenění World Airline Awards v kategoriích Best Airline in South America a Staff Service Excellence in South America, nabízet klientům více filmů a hudby na mezinárodních a mezikontinentálních letech. Od ledna bude k dispozici 48 filmů a do května 2012 bude seznam filmů rozšířen na 75. Filmy jsou pravidelně aktualizovány a přeloženy do 5 jazyků. Společnost také vychází vstříc svým dětským klientům, pro které bude rozšířen Disney Program (navštivte Disneyland u Paříže) o 25 klasických animovaných a hraných pohádek včetně Cars, Monsters Inc, Hannah Montana nebo High School Musical a mnoho dalších.