Letenky TAP Portugal: levné a online letenky od TAP Portugal

Aktuální články a letenky TAP Portugal

Levné letenky do Miami s odletem z Prahy jen za 13 686 Kč

Levné letenky do Miami s odletem z Prahy a návratem do Vídně nabízí letecká společnost TAP Portugal. Ve vybrané dny v lednu a únoru roku 2014 můžete letět jen za 13 686 Kč. Cena je včetně všech poplatků.

Letenky do New Yorku: Na jaře z Prahy jen za 12 281 Kč

Levné letenky do New Yorku s odletem v průběhu jara 2013 mají ve své nabídce aerolinky TAP Portugal. V případě odletu z Prahy dáte za zpáteční letenku pouhých 12 281 Kč včetně všech poplatků a tax. Dostupných termínů na výběr je dost.

Levné letenky do Lisabonu: V létě i s kufrem jen za 4 794 Kč

Levné letenky do Portugalska na letošní léto lze pořídit díky společnosti TAP Portugal. Cena zpátečních letenek s odletem z Vídně začíná již na 4 794 Kč. V ceně jsou zahrnuty všechny poplatky, taxy i jeden kus odbavovaných zavazadel.

Letenky z Prahy do New Yorku: Na podzim 2012 jen za 13 734 Kč

Sháníte-li se po letenkách do New Yorku, můžete využít novou promoakci společnosti TAP Portugal, v rámci které lze koupit zpáteční letenky z Prahy na letiště Newark jen za 13 734 Kč. V nabídce je doposud mnoho volných termínů od listopadu 2012 až do začátku nového roku.

Levné letenky do Miami na období říjen 2012 – březen 2013 jen za 13 251 Kč!

S nabídkou cenově zvýhodněných letenek do Miami na Floridě přišly aerolinky TAP Portugal. Zpáteční letenky s odletem z Prahy a návratem do Vídně nyní koupíte za pouhých 13 251 Kč. Akce se vztahuje na vybrané termíny odletu a příletu v období od října 2012 do března 2013.

TAP Portugal od října denně z Prahy do Lisabonu

Na počátku prázdnin představila letecká společnost TAP Portugal některé své novinky. Nejvýznamnější novinkou pro zákazníky z České republiky byla informace, že od konce října bude TAP Portugal denně létat mezi Prahou a Lisabonem.

Portugalský TAP: od dubna 2007 přímý spoj Praha – Lisabon

Portugalská letecká společnost TAP Portugal létá od loňského podzimu pětkrát týdně na trase Praha – Budapešť – Lisabon. Tento letecký trojúhelnk výrazně zrychluje a zpříjemňuje spojení s portugalskou metropolí. Od dubna 2007 cestující mohou očekávat i přímé spojení na trase Praha – Lisabon, a to pětkrát týdně, přičemž minimálně dva lety budou mít návaznost na lety z Azorských ostrovů.