Letenky Transavia.com: levné a online letenky od Transavia.com

Transavia.com, dříve známá pod názvem Transavia Airlines, byla založena v roce 1966. Od roku 2004 je součástí skupiny Air France/KLM a stala se jedním z vedoucích nízkonákladových dopravců na nizozemském trhu. Hlavní základnou je letiště Schiphol v Amsterodamu. Dalšími huby jsou Rotterdam/Haag a Eindhoven.

Síť Transavia.com pokrývá celkem přes 90 destinací, od přímořských letovisek po centra horských sportů. Transavia.com využívá na svých linkách výhradně nové Boeingy 737 – New Generation.

Aktuální články a letenky Transavia.com

Levné letenky do Rotterdamu s odletem z Prahy jen za 1 767 Kč včetně poplatků

Levné letenky z Prahy do Rotterdamu má ve své nabídce společnost Transavia. Za zpáteční letenku včetně poplatků dáte již 1 767 Kč. Letět můžete hned v několika termínech v měsíci dubnu.

Spolupráce Transavia.com se společností AVIAREPS

Nizozemská nízkonákladová letecká společnost transavia.com uzavřela smlouvu se společností Aviareps o spolupráci na dvou evropských trzích. Pro cestující mezi Nizozemím, Českou republikou a Rakouskem může Transavia.com nabídnout přímé lety z Prahy a Vídně do Rotterdamu každé úterý, čtvrtek, pátek a neděli.

Lety jsou operovány Boeingy 737. Jako nízkonákladový dopravce nabízí zákazníkům pohodlí, spolehlivost a přitom příznivou cenu. Heslem společnosti je „low fare with care“ a nabízí férové ceny s možností příplatku za doplňkové služby.

Leťte na víkend do Holandska, do Rotterdamu od 850 Kč

Poznejte Holandsko, kouzelné království květin, sýrů a větrných mlýnů. S transavia.com se nyní dostanete přímou linkou z Prahy do Rotterdamu, kousek od Amsterdamu a Haagu a to od 850 Kč za letenku včetně tax. Dopřejte si jedinečnou možnost cestování po zemi s jedinečnou atmosférou. Vyražte do Holandska s Transavia.com , udělejte to zkrátka jinak!

Nízkonákladovka Transavia.com a její nová trasa Praha Praha – Rotterdam

Holandská nízkonákladovka Transavia.com začne od 21. dubna 2011 létat čtyřikrát týdně mezi Prahou a Rotterdamem. Díky Transavia.com, která nově spojí naše hlavní město s největším evropským přístavem již nebudete muset za letenku do Rotterdamu platit nesmyslných 20 000 Kč, ale za zpáteční letenku je příjemných 89 euro. (Celý příspěvek…)