Letenky Travel Service: levné a online letenky od Travel Service

Aktuální články a letenky Travel Service

Levné letenky do Dubaje z Prahy jen za 7 001 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Dubaje nabízí česká letecká společnost Travel Service. Zpáteční letenky s odletem z Prahy pořídíte jen za 7 001 Kč včetně poplatků. Cena zahrnuje rovněž jeden kus zapsaného zavazadla. Venku se již ozývá zima, tak proč nevyrazit do Dubaje za teplem.

Travel Service roste počet klientů

Aerolinkám Travel Service se letos daří navyšovat počet cestujících dvouciferným tempem. Od ledna do srpna využilo služeb dopravce přes 2,6 milionu lidí, meziročně o 18 procent více. Z toho na lety z Česka připadá 1,4 milionu cestujících, což je meziroční nárůst o 13 procent. Výsledky firmy jsou nad průměrem celkových čísel pražského letiště. To využilo do července 6,7 milionu lidí, meziročně o pět procent více. U charterů Ruzyně hlásí 720 tisíc pasažérů a stagnaci.

Letiště Vodochody: Ryanair, WizzAir, easyJet, Air Berlin, flyNiki či Travel Service

Dle informací serveru motejlek.com, v roce 2013, kdy má začít ostrý provoz letiště Vodochody (kdoví však jestli, obyvatelé stále bouří, že nic takového nechtějí), začnou na tomto letišti přistávat letadla následujících aerolinek: Ryanair, WizzAir, easyJet, Air Berlin, flyNiki či Travel Service.

Dvojnásobně nižší letištní poplatky oproti letišti Praha Ruzyně, jsou jednoduše lákavé, zvláště tak blízko u Prahy. Hlavně letiště ve Vodochodech dostavět.

Letadlo Travel Service v barvách letiště Praha Ruzyně

Od února 2010 bude na pražském letišti Praha Ruzyně k vidění letadlo Travel Service barvách Letiště Praha s anglickým nápisem Praha vás miluje. Stroj má ve světě šířit věhlas Prahy jako města, odkud se nikomu nechce vracet domů. Létat bude na charterových linkách po Evropě, Středomoří a Blízkém.