Letenky Turkish Airlines: levné a online letenky od Turkish Airlines

Aktuální články a letenky Turkish Airlines

Levné letenky do Kanady: V létě 2014 jen za 8 431 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Montrealu nabízí letecká společnost Turkish Airlines, držitel titulu Nejlepší aerolinka Evropy. Za zpáteční letenku z Budapešti zaplatíte jen 8 431 Kč včetně všech poplatků. Letět můžete ve vybrané dny v létě 2014, kdy je zájem o cesty do Kanady nejvyšší.

Levné letenky do Bostonu jen za 12 816 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Bostonu nabízí letecká společnost Turkish Airlines, nedávno vyhlášená jako nejlepší letecká společnost v Evropě. Ty zpáteční, s odletem z Vídně, nyní pořídíte jen za 12 816 Kč včetně poplatků. Na výběr je celá řada termínů.

Levné letenky do Káthmándú jen za 13 584 Kč se všemi poplatky

Levné letenky do Káthmándú v Nepálu nabízí v rámci akční nabídky letecká společnost Turkish Airlines, nositel ocenění pro nejlepší leteckou společnost Evropy. Za zpáteční letenku s odletem z Budapešti tak zaplatíte jen 13 584 Kč se všemi poplatky.

Nepál k návštěvě osobně doporučuji, jedná se o velmi zajímavou a levnou zemi!

Levné letenky do Kuvajtu jen za 4 890 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Kuvajtu nabízí společnost Turkish Airlines. Za zpáteční letenku s odletem z Dusseldorfu nyní zaplatíte jen 4 890 Kč. Cena se vztahuje na řadu termínů v závěru letošního roku, přičemž poplatky i taxy jsou v ceně.

Levné letenky do Dillí s odletem z Prahy za 12 510 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Indie nabízí v současné době letecká společnost Turkish Airlines. Zpáteční letenky s odletem z Prahy je možné sehnat již za 12 510 Kč. Odlet je možný v měsících prosinec 2013 až březen 2014.

Levné letenky do Istanbulu jen za 2 252 Kč včetně poplatků i kufru

Levné letenky do Istanbulu nabízí v současné době společnost Turkish Airlines. Zpáteční letenky z Vídně pořídíte již za 2 252 Kč, v ceně jsou všechny taxy i jeden kus odbavovaného zavazadla. Letět můžete ve vybrané dny v období od listopadu 2013 do března 2014.

Levné letenky na Maledivy: S odletem z Prahy v období od listopadu 2012 do března 2013 jen za 14 501 Kč

Levné letenky na Maledivy s odletem z Prahy nabízí nejlepší evropská aerolinka roku Turkish Airlines. Letět na ostrov Malé můžete ve vybraných termínech v období od listopadu 2012 do března 2013 jen za 14 501 Kč.

Turkish Airlines budou jednat o převzetí LOT

Turecká letecká společnost Turkish Airlines zahájí rozhovory o převzetí polského konkurenta LOT. Informoval o tom turecký list Hürriyet s odvoláním na jednoho z vedoucích představitelů tureckého podniku. Většinovým vlastníkem společnosti LOT je polská vláda. Firma předloni přepravila zhruba 4,5 milionu cestujících. LOT i Turkish Airlines jsou součástí letecké aliance Star Alliance.

Turkish Airlines: levné letenky do Asie – Bombaj, Dillí, Peking, Bangkok, Saigon

Lákají vás daleké cesty, třeba do dalekého Orientu? Využijte pak jedinečné nabídky levných letenek od tureckých aerolinek Turkish Airlines. Právě s těmito aerolinkami si nyní můžete zakoupit zpáteční letenky do Bombaje, Dillí, Pekingu, Bangkoku, Johannesburgu či Saigonu za následující ceny.

Ceny pro společnost Turkish Airlines

Při udílení cen Skytrax World Airline Awards 2011, známých také jako „Oscaři leteckého průmyslu“, se společnost Turkish Airlines umístila na první pozici ve třech kategoriích: Nejlepší letecká společnost v Evropě, Nejlepší sedadla Premium Economy ve své třídě Comfort Class a Nejlepší letecká společnost v jižní Evropě. Skytrax je celosvětově uznávaná značka spojená se špičkovou kvalitou letecké dopravy 21. století. Agentura poskytuje jedinečné odborné znalosti a posudky světovým leteckým společnostem a leteckému průmyslu formou vysoce profesionálního auditu, který hodnotí kvalitu produktů a služeb.

Turkish Airlines zahájí lety do Vietnamu

Turkish Airlines dále rozšíří své dálkové lety na Dálný východ. Společnost od 29. prosince poprvé nabídne přímé lety do Vietnamu.

Nové spojení do Ho Či Minova Města města bude provozováno čtyřikrát týdně letounem Airbus A330 -300 s mezipřistáním v Bangkoku. Turkish Airlines rovněž oznámily další navýšení frekvencí letů na linkách do Soulu, Singapuru a Jakarty od začátku ledna 2010. Na všech těchto linkách společnost přidává jednu frekvenci navíc na šest letů týdně. Od příštího letního letového řádu by linka do Singapuru a Jakarty měla být provozována denně.

Valentýnské letenky: S Turkish Airlines do Istanbulu (2 letenky za 3900 Kč)

Turkish Airlines připravila pro všechny zamilované valentýnské letenky do Istanbulu. A akce je to opravdu výhodná. Stačí, když si koupíte letenku Turkish Airlines do Istanbulu za 3 990 Kč a druhou letenku dostanete za 1 Kč.

Maličko tuto nabídku kazí fakt, že do ceny této nabídky nebyly zahrnuty taxy a letištní poplatky. Nákup a cestu těchto valentýnských letenek musíte uskutečnit od 9. do 15. února 2010.

Řekněte své Miluji tě, turecky :)

Turkish Airlines posilí linku Praha – Istanbul

Nerozhodnost ČSA nahrává do karet konkurenci, konkrétně Turkish Airlines. Ta hbitě zareagovala na fakt, že ČSA díky malé zimní výtěžnosti zrušila spoj Praha – Istanbul a zda jej obnoví na léto, se ještě nedokázala rozhodnout. Turkish Airlines má evidentně lepší management a tak již od března 2010 začne mezi Prahou a Istanbulem létat častěji a od května 2010 dokonce dvakrát denně. (Celý příspěvek…)

Společnost Turkish Airlines získává leteckého Oscara

Společnost Turkish Airlines oznámila, že nedávno získala čtyři hvězdičky ve všech kategoriích prestižního auditu Skytrax. Mezi posuzovanými kategoriemi jsou třídy first, business a economy class na dlouhých letech a třídy business a economy class na krátkých a středně dlouhých letech.

Turkish Airlines mezi leteckou smetánkou

Turkish Airlines, byla nezávislou britskou organizací Skytrax, posuzující kvalitu služeb leteckých společností a letišť z hlediska 750 parametrů, udělena čtvrtá hvězdička v jejich hodnocení. Tím se Turkish Airlines zařadila mezi nejprestižnější letecké společnosti světa. Nejvyšší hodnoceni 5 hvězd má pouze šest leteckých společností světa a žádná z nich nesídlí v Evropě. V roce 2007 byla organizací Skytrax vyhodnocena jako nejlepší letecká společnost Singapore Airlines, ČSA byla ohodnocena průměrnými 3 hvězdičkami.

14. února létá láska s Turkish Airlines

Využijte cenově výhodných letenek Turkish Airlines od 12. do 16. února 2007 a navštivte se svoji láskou některou ze 150 destinací kam Turkish Airlines létají. Cena letenky 4,990,- Kč, cena valentýnské letenky 10.- Kč.

Ceny samozřejmě nezahrnují letištní poplatky a nabídka míst je kapacitně omezena. Pro více informací kontaktujte Turkish Airlines.
Tel.: +420 234 708 708 -709