United Airlines se jedna rozbitá kytara krutě nevyplatila (video)

Pokud se čas od času vydáte na své cesty letadlem, možná se to stalo již i vám, že vám letecká společnost poškodila při přepravě zavazadla. Velmi neobvykle se s podobnou situací vypořádal kanadský hudebník Dave Caroll, kterému letecká společnost United Airlines poškodila jeho kytaru v hodně 3 000 dolarů.

Dave Caroll nelenil a složil country píseň „United Breaks Guitars“ (United ničí kytary) a vystavil její klip na YouTube.com. Díky tomu udělal United Airlines „reklamu“, kterou si pustilo již 3,8 milionu lidí

Společnost United Airlines přislíbila zaplatit zpěvákovi náhradu teprve poté, co se na internetu objevila jeho píseň. Ta se stala pro pověst aerolinek hotovou katastrofou.

Poté, co video vystavil na internet, ho společnost United Airlines kontaktovala a nabídla mu, že zaplatí všechny výdaje spojené s opravou kytary. Navíc mu chtěla věnovat letecké vouchery v hodnotě 1200 dolarů. Carroll však odmítl se slovy, aby aerolinky raději částku věnovali na charitativní účely. „Určitě to chtěli jenom smést ze stolu,“ citoval hudebníka list The Daily Telegraph.

A teď si písničku o rozbité kytaře můžete pustit i vy