Letenky US Airways: levné a online letenky od US Airways

Aktuální články a letenky US Airways

Akční letenky do New Yorku jen za 9 880 Kč včetně poplatků!

Akční letenky do New Yorku má ve své současné promonabídce americká letecká společnost US Airways. Zpáteční letenky s odletem z Madridu lze rezervovat již od 9 880 Kč včetně poplatků. Počet dostupných míst je omezen, nabídka je limitována rovněž časově. Letět je možné v měsících březen – květen 2013.

Levné letenky do Portorika jen za 9 130 Kč včetně poplatků a tax!

Levné letenky do Portorika jsou nyní v prodeji pouze za 9 130 Kč! Odlet i návrat je do Barcelony, což je drobná vada na kráse těchto letenek. Dobrou zprávou je naopak fakt, že  dostupných termínů je spousta! :-)

Levné letenky na Havaj: Honolulu jen za 12 949 Kč včetně poplatků

Zpáteční levné letenky na Havaj nyní pořídíte jen za 12 949 Kč! Odlétá se z Madridu, návrat je také tam – všechny lety jsou s americkou leteckou společností US Airways. Letět můžete v první měsíce příštího roku.

Levné letenky do Tampy již od 14 609 Kč včetně poplatků!

S nabídkou na levné letenky do Tampy na Floridě přišla americká společnost US Airways, jež nabízí zpáteční letenky v případě odletu z Mnichova za pouhých 14 609 Kč. Zdá se, že letenek za tuto cenu je v nabídce zatím více než dost, a tak si můžete vybrat termín dle libosti a letět např. 7. listopadu tam a 23. listopadu zpět.