Valentýnské dárky – levné letenky po Evropě

Sv. Valentýn, není jen anglosaským svátkem zamilovaných, který se postupem doby čím dál více zakořeňuje i v našich končinách, ale lze říci, že v posledních letech je to i svátek příznivců nízkonákladového létání. Stalo se totiž již dobrým zvykem, že na tento svátek připraví nejedna letecká společnost speciální akci s cenově výhodnou nabídkou levných letenek nejen po Evropě. A je tomu tak i letos.

Valentýn s Turkish Airlines – 4900 Kč plus letenka za 10 Kč

Do Turecka si můžete zaletět například s Turkish Airlines. Letenka do Istanbulu vás vyjde na 4900 korun bez poplatků, váš doprovod zaplatí jen 10 korun. Takže když se podělíte o náklady, je to krásných cca 2500 korun na jednoho. Za ostatní města si u Turkish Airlines připlatíte zhruba tisíc korun. Valentýnská nabídka platí pro odlety od 11. do 15. února. Pro rezervaci je nutné kontaktovat přímo leteckou společnost.

Valentýn se SkyEurope – 2 letenky za cenu 1

SkyEurope připřpravil pro zamilované rovněž výhodnou předvalentýnskou akci. Rezervujete si 2 letenky z jejich nabídky na termín odletu mezi 29. lednem a 31. květnem a druhou letenku máte zdarma. Učinit tak však musíte do půlnoci 8. února 2008. Navíc, k takto rezervovaným letenkám Vám nebudou účtovány žádné letištní poplatky. V březnu například za let pro dvě osoby do Paříže zaplatíte 3600 Kč. Takže, dát si pusu pod Eifelovou věží, nebude zas tak drahý špás, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Toto je pouze pár nabídek, které jsem zběžně nalezl. Když si dáte tu práci a čas, určitě naleznete další. A pokud chcete udělat dobrý skutek, informujte o nich ostatní pomoci komentářů pod článkem.