Letenky Vueling: levné a online letenky od Vueling

Aktuální články a letenky Vueling

Letenky levně do Toulouse díky Vueling

Španělská nízkonákladovka Vueling, která již nyní létá přímým spojem z Prahy do Barcelony, přidá od dubna 2011 levné letenky i do fracouzského Toulouse. Letenky Praha Toulouse budete moci zakoupit na 4 lety týdně a to pondělí, středu, čtvrtek a neděli.

Již nyní si můžete zarezervovat levné letenky do Toulouse a zpět za 124 euro, tedy nějaké 3000 Kč. Linka Vueling do Toulouse bude první přímý spoj Prahy s tímto francouzským městem.

Vueling: 1 000 000 levných letenek po celé Evropě, neváhej a kup

Španělská nízkonákladovka Vueling přišla s marketingovou akcí na levné letenky, která je dost podobná těm, které často pořádá Ryanair. Vueling dává do oběhu 1 milion levných letenek po celé Evropě a to za cenu 60 euro, tedy nějakých 1400 Kč za jednosměrnou letenku. Podívejte se tedy na evropské destinace Vuelingu a kupte si letenky na podzimní dovolenou, máte čas pouze do 20. října, s tím, že svůj let můžete následně uskutečnit od 25. října do 24. února 2011. Snad jen dodáme malý tip, že přímý let z Prahy má Vueling do Barcelony.

Akce Vueling: 1 milion letenek za 30 euro, včetně letenky Barcelona – Praha

Španělská nízkonákladovka Vueling vyrukovala proti svým konkurentům s nabídkou 1 000 000 levných letenek. Cenu letenek Vueling nastavil na 30 euro jedním směrem a to včetně tax. A pokud netušítě, tak Vueling létá i mezi Prahou a Barcelonou, takže tohle považujte za tip, jak levně navštívit Barcelonu letecky.

Rezervovat letenky Vueling.com si musíte od dnešního dne do 20. dubna, svůj levný eurovíkend do Barcelony pak uskutečni mezi 26. dubnem a 22. červencem 2010. Přejem vám příjemný let.