Letenky Wind Jet: levné a online letenky od Wind Jet

Italská nízkonákladová letecká společnost Wind Jet se základnou byla založena v červnu 2003 a v současnosti zajišťuje domácí i mezinárodní spojení do 34 destinací, z nich 14 leží v Itálii, zbytek pak v Evropě. Kromě pravidelných letů nabízí aerolinka také charterové lety. Letka WindJet se skládá z 8 Airbusů 320, 5 Airbusů 319 a dvou letadel Piaggio P180. Wind Jet patří ke společnosti Finaria Group.

Aktuální články a letenky Wind Jet

Zkrachovalé aerolinky Wind Jet: Kde požádat o vrácení peněz za letenky?

O krachu aerolinek WindJet vás pan Letenkář již informoval, nyní pro vás máme důležitou informaci, jak to vlastně je s refundací letenek.

Situace se má tak, že v současné době má zakoupené a zaplacené letenky v období až do konce října 2012 celkem na 300 000 osob. Aerolinky ukončily svůj provoz v sobotu 11. srpna 2012, a tak již není možné počítat s letem s touto společností. (Celý příspěvek…)

Zkrachovala letecká společnost Wind Jet, která z Prahy létala do Rimini, Forli a Catanie

Včera vyhlásila úpadek šestá největší aerolinka v Itálii, která provozovala pravidelné linky i do Prahy. Windjet aktuálně létal do Rimini, v minulosti zajišťoval spojení i s dalšími italskými městy Forli a Catania. Aerolinky Wind Jet na trhu fungovaly devět let, specializovaly se zejména na destinace v jižní Itálii.

Wind Jet a nová linka Praha Rimini od konce března

Italská nízkonákladová letecká společnost Wind Jet zahájí od 29. března nové přímé spojení mezi Praha Ruzyně a letištěm v italském Rimini, které nahradí současný spoj Praha – Forli. Nová linka Wind Jetu bude provozována dvakrát týdně (úterý, pátek) od 9. května pak v pondělí a v pátek letadly typu Airbus A320 pro 180 cestujících. (Celý příspěvek…)

Wind Jet rozšiřuje lety z Prahy o linku do Palerma

Od března roku 2009 létá nízkonákladová Wind Jet na trati Praha–Forli a od 6. června letošního roku otevřela linku z Prahy do Katánie a přes Forli do Palerma, která bude v provozu do 26. září. Týdně během léta nabízí čtyři přímé lety z České republiky do Itálie. V období od března 2009 do dubna 2010 přepravila společnost Wind Jet více než 30 000 pasažérů mezi oběma zeměmi.

Italský Wind Jet začne létat z Forli do Prahy

Na serveru Planes.cz se objevila informace, že italská nízkonákladová letecká společnost Wind Jet připravuje od 30. března 2009 zbrusu novou linku a to z letiště Forli (nedaleko Boloně) do Prahy. V úvodní lákací akci budete moci pořídit letenky za 26,63 eura z Prahy, zpět pak za 20,82. Platba kartou je zpoplatněna 6,60 eury. Frekvence letu Wind Jet na trase Forli – Praha bude 2 lety týdně.

Wind Jet je italská nízkonákladová letecká společnost se základnou v Katanii, byla založena v roce 2003 a zajišťuje domácí i mezinárodní spojení zejména z letišť ve Bologni Forli a v Palermu. Kromě pravidelných letů nabízí aerolinka také charterové lety. Letka Wind Jet se v roce 2008 skládala z 12 letadel. Wind Jet také na svých stránkách nabízí cestujícím rezervace hotelů a kempů, pronájem aut a další služby. Wind Jet patří ke společnosti Finaria Group.