Wizz Air začal rušit koupené letenky na některé lety z Prahy

Nízkonákladovka Wizz Air, která se snaží stát jedničkou v Praze nepříjemně překvapila své cestující. Některým zrušila spoje a na ně již zakoupené letenky, co na tom, že už mají koupené ubytování atd.

Dosud poslední změnou u Wizz Air je omezení linky do italského Trevisa. Podle serveru planes.cz firma zruší od 22. září jednu ze tří rotací a bude létat pouze v úterý a sobotu.

Treviso ale není jediná linka, kde omezil Wizz Air provoz. Například místo letů každý den do Bergama bude létat od září jen čtyřikrát týdně, zmizely rotace v úterý, čtvrtek a sobotu. Stejné dny nebude létat ani do Bruselu nebo Říma.

Místo toho bude Wizz Air létat celoročně do Barcelony, od konce října dvakrát týdně. Prodloužil i létání do Soluně až do konce října. Podle serveru planes.cz se dají čekat ještě další úpravy.

Pokud patříte k těm, které tato opatření Wizz Airu zasáhlo, pak vás určitě zajímá informace, jak je s náhradou za zrušené letenky Wizz Air. Je-li let zrušen 2 týdny před plánovaným odletem, nemají cestující nárok na jakékoliv odškodnění, pouze vrácení ceny letenek.