Letenky Wizz Air: levné a online letenky od Wizz Air

Wizz Air – krátká, ale bohatá historie nízkonákladovky z Maďarska

První plán na spuštění nové nízkonákladové letecké společnosti s názvem Wizz Air (WizzAir.com) byl poprvé představen v červnu 2003. Stačily pouhé tři měsíce, a Wizz Air vzlétl se svým prvním letem do polských Katowic, den D pro Wizz Air byl 19. květen 2004.

Aktuálně má Wizz Air v Evropě základnu v následujících městech. Na polských letištích Katovice, Varšava, Gdaňsk a Poznaň. V Maďarsku v Budapešti, v Bulharsku v Sofii, na Ukrajině v Kyjevě a ve třech rumunských městech: Bukurešť, Cluj-Napoca a Temešvár. Od února 2009 otevřel WizzAir svoji zcela novou základnu i na pražském letišti Ruzyně.

Z pražského letiště Ruzyně můžete s letadly společnosti WizzAir.com vyrazit do následujících destinaci: Brusel – letiště Charleroi, Eindhoven, Londýn – letiště Luton, Madrid, Malmö, Milán – letiště Bergamo, Neapol, Paříž – letiště Beuavais, Řím – letiště Fiumicino.

Oficiální stranky nízkonákladovky z Maďarska, Wizz Air jsou na adrese wizzair.com a to i pro Čechy. WizzAir.cz není oficiální prezentace této maďarské nízkonákladovky.

Aktuální články a letenky Wizz Air

AKČNÍ NABÍDKA: Levné letenky do Dubaje jen za 2 930 Kč!

Levné letenky do Dubaje za naprosto mimořádných 2 930 Kč nabízí společnost Wizzair. Zpáteční letenky s odletem z Budapešti pořídíte jen za 2 930 Kč. V ceně jsou zahrnuty všechny poplatky a taxy, plus jeden kus příručního zavazadla. Tato letenka je tak ideální pro ty, kteří si chtějí udělat krátký výlet za teplem do Dubaje.

Levná letenka Praha – Milán Bergamo – Praha jen za 1 098 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Milána nabízí nízkonákladovka Wizzair. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní pořídíte jen a pouze za 1 098 Kč. Cena zahrnuje poplatky a příruční zavazadlo. Letět můžete třeba v termínu od 2. 10. do 7. 10., dostupných termínů je ale víc.

Levné letenky na Kypr: Larnaca jen za 3 028 Kč včetně všech poplatků

Levné letenky na Kypr nabízí nízkonákladová společnost Wizzair. Zpáteční letenku Katovice – Larnaca je možné nyní rezervovat jen za 3 028 Kč. Cena je včetně poplatků a příručního zavazadla.

Levné letenky do Egypta: Hurgháda jen za 3 527 Kč včetně poplatků!

Levné letenky do Hurghády nabízí stále se rozvíjející nízkonákladovka Wizzair. Zpáteční letenky s odletem z Katovic je od podzimu 2013 možné rezervovat již za 3 527 Kč! Příkladem nechť je turnus s odletem třeba 21. listopadu a návratem 5. prosince.

Levné letenky do Neapole jen za 2 618 Kč! Z Prahy, přímým letem a včetně poplatků!

Levné letenky do Neapoli v Itálii nabízí nízkonákladovka Wizzair. Přímým letem z Prahy lze do tohoto zajímavého města letět již za 2 618 Kč včetně tax i poplatků, stačí letět 5. srpna tam a 9. srpna zpět.

Levné letenky do Tel Avivu: Z Katovic jen za 2 992 Kč včetně poplatků

Nízkonákladová společnost Wizzair spouští 29. října novou linku z Katovic do Tel Avivu. Zpáteční letenku na tuto trasu je možné rezervovat již za 2 992 Kč, třeba na termín od 15. do 18. února 2014. Cena je konečná a zahrnuje všechny poplatky a taky.

Levné letenky do Londýna: Na podzim 2013 z Brna jen za 1 298 Kč včetně poplatků!

Levné letenky do Londýna na období podzim 2013 mají ve své nabídce letecké společnosti Ryanair a Wizzair. Cena za zpáteční letenku s odletem z Brna začíná již na 1 298 Kč včetně tax i poplatků. Pro příklad – letět za tuto fajn cenu můžete třeba 30. září tam a 11. října zpět!

Levné letenky do Istanbulu jen za 1 141 Kč! Limitovaná nabídka!

Zpáteční letenku do Istanbulu za 1 141 Kč lze pořídit díky limitované nabídce společnosti Wizzair. Odlétá se z Budapešti dne 27. září, návrat je stanoven na 3. října. Počet letenek je limitován, po jejich vyprodání dojde k navýšení ceny letenky. Proto neváhejte a rezervujte ještě dnes!

Levné letenky do Izraele: Tel Aviv jen za 2 236 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Tel Avivu nabízí poměrně nedlouho nízkonákladová společnost Wizzair. Za ty zpáteční, s odletem z Budapešti, nyní zaplatíte jen 2 236 Kč včetně poplatků a tax. Kufr není součástí letenky, letět můžete pouze s běžným batohem. Dobrou zprávou je také fakt, že do Izraele neplatí vízová povinnost. Vystačíte si tak s klasickým cestovním pasem.

Levné letenky do Milána s odletem z Prahy jen za 950 Kč

Levné letenky do Milána s odletem z Prahy nabízí tradičně nízkonákladový Wizzair. Nejlevnější zpáteční letenky včetně poplatků lze v současnosti pořídit již za 950 Kč. Platí pro let s odletem 19. června a návratem 30. června.

Levné letenky Brno – Eindhoven jen za 835 Kč

Levné letenky do Eindhovenu s odletem z Brna nyní pořídíte jen za 835 Kč, díky nízkonákladovému Wizzaru. Letět za tuto cenu můžete třeba v období od 5. července do 12. července. A pokud by vám jen Eindhoven nestačil, můžete letět dál s Ryanairem třeba do Porta nebo Marakéše. :)

Víkendové levné letenky do Liverpoolu jen za 1 972 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Liverpoolu pořídíte s odletem z polských Katovic. Konkrétně za 1 972 Kč včetně všech poplatků a tax. Letět můžete v termínu od 12. dubna do 15. dubna nebo od 19. dubna do 22. dubna. Můžete si tak udělat ideální víkendový výlet a zastavit se třeba na legendárním stadionu Angield Road.

MIMOŘÁDNĚ: Levné letenky do Tel Avivu jen za 1 338 Kč včetně poplatků!

Extrémně levné letenky do Tel Avivu má ve své nabídce nízkonákladovka Wizzair. Zpáteční letenky s odletem z Budapešti na termín od 9. června do 14. června nyní seženete jen za 1 338 Kč se všemi taxami. Nutno podotknout, že v ceně není zahrnut poplatek za odbavovaná zavazadla.

Levné letenky do Stavangeru jen za 1 208 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Stavangeru zařadila do své aktuální promonabídky společnost Wizzair. Zpáteční letenky s odletem z Katowic je v současné době možné rezervovat již za 1 208 Kč včetně poplatků a všech tax. V rámci návštěvy Stavangeru doporučujeme navštívit i skalní převis Preikestolen. :-)

Levné letenky do Soluně jen za 1 456 Kč včetně tax a poplatků

Levné letenky do Soluně v Řecku nabízí v rámci své promonabídky nízkonákladová společnost Wizzair. Zpáteční letenky s odletem z Budapešti lze pořídit již za 1 456 Kč včetně poplatků. Odlétá se v dubnu letošního roku, dostupných termínů je ale v nabídce víc.

Wizzair: Levné letenky do Milána s odletem z Prahy jen za 1 670 Kč

Levné letenky do Milána s odletem z Prahy nabízí dlouhodobě společnost Wizzair. Zpáteční letenky včetně všech poplatků lze pořídit již za 1 670 Kč. Dostupných termínů je v nabídce víc.

LEVNÉ LETENKY DO LONDÝNA: Z Brna již za 1 012 Kč, z Prahy za 1 810 Kč

S promoakcí na levné letenky do Londýna přišla společnost Wizzair, letět můžete hned ze dvou českých měst. Letenky do Londýna s odletem z Brna seženete již za 1 012 Kč, v případě odletu z Prahy dáte za zpáteční letenku jen 1 810 Kč. Cena je včetně poplatků a všech tax.

Levné letenky Brno – Eindhoven jen za 1 130 Kč včetně poplatků!

Levné letenky na únorový eurovíkend v Eindhovenu lze nyní pořídit jen za 1 130Kč! Letí se z Brna se společností Wizzair a dostupných termínů na výběr je víc!

Levné letenky do Barcelony: S odletem z Prahy jen za 2 880 Kč včetně poplatků

Snad poslední levné letenky do Barcelony od aerolinek Wizzair pořídíte právě nyní! S odletem z Prahy jsou k mání jen za 2 880 Kč včetně poplatků, letí se v lednu 2013.

Levná letenka Brno – Eindhoven a zpět jen za 990 Kč včetně poplatků

Levné letenky z Brna do Eindhovnu nabízí v současné době nízkonákladová společnost Wizzair. Zpáteční letenku včetně poplatků seženete již za 990 Kč, počet letenek je omezen!

Levné letenky na Ukrajinu: Kyjev jen za 1 642 Kč

Levné letenky do Kyjeva nabízí v současné době nízkonákladová aerolinka Wizzair. Zpáteční letenky s odletem z Budapešti pořídíte jen za 1 642 Kč včetně poplatků. Letět za tuto cenu můžete koncem ledna 2013, za mírný příplatek je možné letět i v jiné termíny.

Levné letenky do Eindhovenu s odletem z Brna za konečných 890 Kč

Zpáteční levné letenky z Brna do Eindhovenu jen za 890 Kč! A s poplatky! Letět za tuto cenu s Wizzairem můžete třeba 10. prosince tam a 14. prosince zpět, termínů by však mělo být víc!

Levné letenky z Brna do Londýna jen za 1 400 Kč se vším všudy!

Zpáteční levné letenky BrnoLondýn pořídíte díky aerolinkám Wizz Air, jež je v právě probíhající promoakci nabízejí za pouhých 1 400 Kč včetně všech poplatků. Letět za tuto báječnou cenu můžete např. 3. prosince tam a 7. prosince zpět, nicméně za cenu stejnou nebo mírně vyšší máte na výběr i kupu jiných termínů.

Levné letenky do Paříže: V září z polské Wroclawi jen za 557 Kč!

Levné letenky do Paříže nyní pořídíte díky konkurenčnímu boji a aerolinkám Wizzair a Ryanair. V případě odletu z polské Wroclawi vás zpáteční letenky vyjdou jen na 557 Kč. Se vším všudy! Letět tam můžete 7. října (a letenky objednávat na webu Wizzair.com) a zpět 9. října (a letenky rezervovat pro změnu na webu Ryanair.com).

Bonusový tip pro vás: Pokud vám tento termín nevyhovuje, nebo byste raději dali přednost organizovanému zájezdu, vyzkoušejte eurovíkend v Paříži!

Levné letenky z Londýna do Prahy: Na podzim 2012 jen za 1 406 Kč včetně poplatků

S nabídkou na levné letenky z Londýna do Prahy přišla nízkonákladová společnost Wizz Air, ve vybraných termínech na podzim letošního roku můžete letět jen za 1 406 Kč.

Levné letenky Brno – Londýn a zpět za 989 Kč včetně všech poplatků!

Levné letenky z Brna do Londýna si nyní můžete rezervovat díky společnosti Wizzair. Za báječných 989 Kč včetně všech poplatků můžete letět například 12. listopadu tam a 18. listopadu zpět.

Levné letenky na Maltu: S odletem z Prahy na podzim 2012 jen za 2 952 Kč!

Za pouhých 2 952 Kč můžete na podzim letět z Prahy až na Maltu, stačí si to namířit na weby Wizzair.com a Ryanair.com a objednat letenky dle tohoto rozpisu:

  • PrahaBari / Wizz Air / 20. listopadu / 755 Kč
  • BariMalta / Ryanair / 20. listopadu / 452 Kč
  • MaltaLondýn Luton / Ryanair / 27. listopadu / 979 Kč
  • Londýn Luton – Praha / Wizz Air / 27. listopadu / 766 Kč

Akce je časově omezená, proto s rezervací letenek neváhejte!

Levné letenky z Brna do Eindhovenu na podzim 2012 jen za 710 Kč!

Promoakci na levné letenky do Eindhovenu právě spustila nízkonákladová společnost Wizz Air. V rámci časově limitované nabídky máte možnost rezervovat zpáteční letenky s odletem z Brna za 710 Kč včetně všech poplatků. Letět za tuto cenu můžete např. 29. října tam a 2. listopadu zpět, v nabídce je však více termínů.

Levné letenky z Wroclawi: Paříž za 414 Kč, Oslo za 668 Kč, Londýn za 985 Kč a Dortmund za 1 112 Kč

Polská Wroclaw (počeštěně Vratislav) je známá svou nabídkou levných letenek, na čemž mají zásluhu zejména nízkonákladové společnosti Ryanair a Wizz Air. Přinášíme vám aktuální přehled nejlevnějších letenek pro letošní podzim.

  • Levné letenky do Paříže: 24. listopadu tam a 29. listopadu zpět jen za 414 Kč
  • Levné letenky do Osla: 18. září tam a 25. září zpět jen za 668 Kč
  • Levné letenky do Londýna: 21. října tam a 29. října zpět jen za 985 Kč
  • Levné letenky do Dortmundu: 8. prosince tam a 11. prosince zpět jen za 1 112 Kč

Konec příručních zavazadel zdarma?! Wizz Air za ně nově zavádí poplatek, zatím jen na zkoušku

Letecká společnost Wizz Air jde ve stopě irského Ryanairu a snaží se zavádět nové poplatky, jejichž cílem je ještě více cestujícího oškubat zvýšit komfort cestujícího. S platností od 1. srpna zavádí zatím jen na zkoušku na lince mezi Katovicemi a Londýnem poplatek za příruční zavazadlo, jehož rozměry přesahují 42 cm × 32 cm × 25 cm a jež se nevejde pod sedačku. (Celý příspěvek…)