Zábavní systém Emirates získal již poosmé cenu SKYTRAX

Již poosmé v řadě získal systém ICE společnosti Emirates Airlines cenu SKYTRAX World Airline Awards za nejlepší zábavní systém na palubě letadla. Společnost Emirates je rekordním držitelem tohoto ocenění a v roce 2012 svoji pozice opět upevnila. Cena je udělována na základě hlasování více než 18 milionů pasažérů 100 různých národností.

Oceněný systém palubní zábavy ICE Digital Widescreen nabízí výběr z více než 1400 zábavních kanálů včetně 300 filmů z různých koutů světa, stovky televizních programů a tisíce moderních, ale i klasických hudebních skladeb. Společnost i nadále naplňuje svůj závazek poskytovat ty nejnovější a nejkvalitnější služby v oblasti zábavy a v březnu tohoto roku představila navigátor Graphical User Interface (GUI), který ještě usnadnil ovládání celého zařízení.

Na palubách Boeingu 777 si pasažéři mohou nyní užít ICE systém prostřednictvím osobních obrazovek ve vysokém HD rozlišení v následujících velikostech: v první třídě 27palcové obrazovky, v byznys třídě 20palcové a v ekonomické, které jsou zároveň těmi největšími nabízenými v této třídě na světě, 12,1palcové obrazovky.