Zimně podzimní novinky v nabídce společnosti Swiss Air

Obchodní a marketingové zastoupení společnosti Swiss Air se společně s Lufthansou na konci srpna přestěhovalo do nových kanceláří v centru Prahy. Po třech letech bude tak opět blíže svým obchodním partnerům a korporátním klientům, což jistě zvýší úroveň poskytovaného servisu.

V průběhu léta došlo k plošné revizi tarifních struktur, a to zejména u populárních evropských destinací (např. Nice, Malaga, Atény, Valencie), ale také u destinací na Blízkém východě, v Asii (zejména Bangkok, Dillí, Hong gong a Šanghaj) a Severní Americe (např. Los Angeles, Boston, New York), tak aby cenová nabídka i podmínky přepravy byly konkurenceschopné a atraktivní. Současně probíhala a stále probíhá obnova dálkové flotily – v rámci které je starší model Airbus A330-200 nahrazován moderním ekologickým typem A330-300. Komfort tohoto nového letadla si již mohou cestující vychutnat na lince z Curychu do New Yorku, do Dubaje a Muscatu či do Bombaje. Ke zpříjemnění cesty po Evropě lze i nadále využít unikátní možnosti a dokoupit si upgrade do business class za výhodný paušální poplatek, a to jednosměrně či pro oba směry (1950 Kč pro jeden směr). S takovou letenkou pak může cestující využít všech služeb při odbavení či na palubě, které cestování v business class standardně umožňuje.

S blížící se zimní sezonou jsou opět aktuální rezervace přímých letů do Ženevy, která slouží jako pohodlný tranzitní bod pro cesty do blízkých lyžařských středisek jak na švýcarské, tak na francouzské straně. Linka do Ženevy odlétá z Prahy každý den v 16.00 hodin a zajišťuje ji pohodlný Airbus A319. Zpáteční letenky pro individuální cestující jsou v cenách již od 2450 Kč vč. všech poplatků a podobně vycházejí i skupinové rezervace pro více než 10 cestujících. I nadále platí, že přeprava lyžařské i snowboardové výstroje (do 15 kg na osobu) je na všech letech Swiss Air zdarma.