Zpožděným příletům dominují indická letiště, odletům však Evropa

Chhatrapati Shivaji International Airport v indické Bombaji. Toto letiště už druhým rokem vede tabulku letišť s největšími zpožděními při příletech: pouze 49,95 % letů dorazí načas. V těsném závěsu opět indické letiště – Indira
Gandhi International Airport v Dillí. Tam přilétne načas 50,89 % spojů. Třetí místo – Mohammed V International Airport, Casablanca. 53,83 % příletů načas. A zase do Indie. Čtvrté místo s 60,16 % včasných příletů získává Bengaluru International Airport. Pětici výtečníků uzavírá severoitalské letiště Oria al Serio International Airport. Tam přilétá načas celých 60,55 % spojů.

Jedno z nejrušnějších letišť světa, Beijing Capital International v Pekingu, zase vede ve zpožděných odletech. Jen 47,86 % letadel odletí podle letového řádu. Další čtveřice provinilců je však evropská. Na druhém místě se umístil Manchester Airport – 49,11 % spojů odletí načas. Třetí je Venice Marco Polo Airport v Benátkách – 53,59 % nezpožděných odletů. Na místě čtvrtém Nice Côte d’Azur Airport, odtud odletí načas 56,31 % spojů. Páté místo pak získalo římské letiště Leonardo da Vinci-Fiumicino, odkud se dostanete načas v 57,83 % případů.