Letenky Bmibaby: levné a online letenky od Bmibaby

Aktuální články a letenky Bmibaby

bmibaby končí s linkou Praha – Belfast

Chtěli jste si zaletět z Prahy do Belfastu? Tak s bmibaby tak učiníte již pouze do konce února, pak tato letecká společnost pro nezájem cestujících tento spoj zruší. A to po pouhých 3 měsících.

Nízkonákladovka Bmibaby na zimu uzavírá let East Midlands – Praha

Britský low cost dopravce bmibaby se rozhodl na zimní období uzavřít svoji linku East Midlands – Praha. I nadále však bude bmibaby létat mezi Prahou a Birminghamem a Manchesterem.

Poslední let na trasne Praha – East Midlands uskuteční bmibaby 24. října 2008. Tento let by měl být obnoven od 29. března 2009. A pokud jste zrovna chtěli letět z Prahy do East Midlands, nemusíte zoufat, na této lince i nadále 4x týdně létá easyJet a od 28. 10. i Ryanair.

Aktualizace: bmibaby tuto linku zrušila nejen na zimu, ale i na zbytek sezóny. Spoj Praha – East Midlands již nehodlá obnovit.

Bmibaby a dalším britským nízkonákladovkám se daří na linkách z Prahy

Letecká společnost Bmibaby dosáhla za červenec 2008 na svých linkách z Prahy do Manchesteru, Birminghamu a East Midlands výtěžnosti 81,2 %. Nejlépe si u bmibaby vedla linka Praha – Manchester s výtěžností 87,4 %, což je v průměru 159 cestujících na jeden let.

Podobně se dařilo i dalším britským nízkonákladovkám, které létají z Prahy a to Jet2 a easyJet.