Letenky Qantas: levné a online letenky od Qantas

Aktuální články a letenky Qantas

Mobily i tablety na palubě Qantas Airways povoleny

Australská letecká společnost Qantas Airways začala umožňovat svým cestujícím používat během letu mobilní telefony a další elektronická zařízení, například tablety a herní konzole.

Letecká společnost Qantas chystá nízkonákladovku Jetstar

Čínská letecká společnost China Eastern Airlines Co. ve spolupráci s australským národním přepravcem Qantas Airways vytvoří společnými silami nízkonákladovku se sídlem v Hongkongu. Aerolinie Qantas tímto krokem chtějí ještě více posílit svoji pozici na asijském trhu. (Celý příspěvek…)

Qantas vypadl z desítky elitních dopravců

Australské aerolinky Qantas, kdysi považované za nejbezpečnější na světě, vypadly ze seznamu deseti nejbezpečnějších leteckých společností. Uvedla to ženevská organizace Air Transport Rating Agency. Qantas měl v uplynulých letech několik problémů s letadly, kdy např. loni jeho A380 explodoval motor.

Qantas, nejbezpečnější aerolinky světa

Německý úřad pro prošetřování nehod si dal tu práci a stvořil průzkum o nejbezpečnějším leteckém dopravci na světě. Vyhrála australská letecká společnost Qantas. Říkáte, že loni se Qantas nepovedlo přistání v Singapuru? Nebojte, to se údajně do statistik německého úřad nepočítá, protože stroj nebyl zcela zničen a tak má Qantas stále čistý štít, co se nehod jejich letadel týká. (Celý příspěvek…)