Letenky Smart Wings: levné a online letenky od Smart Wings

SmartWings je pouze obchodní značkou letecké společnosti Travel Service a.s. pro jejich nízkonákladové pravidelné lety. Kdy SmartWings má základnu na pražském letišti Ruzyně.

Aktuální články a letenky Smart Wings

Levné letenky do Chorvatska: Split z Prahy s kufrem jen za 3 901 Kč

Levné letenky do Splitu na období září – říjen 2013 nabízí česká společnost SmartWings. Odlétá se samozřejmě z Prahy a kufry jsou v ceně, cena 3 901 Kč za zpáteční letenku je tak více než příznivá. Potěší i fakt, že do Chorvatska lze nyní cestovat pouze na občanský průkaz.

Levné letenky do Chorvatska: Koncem léta z Prahy a s kufrem jen za 3 921 Kč!

Levné letenky do Splitu na konec letošního léta nabízí česká charterová aerolinka SmartWings. Zpáteční letenky s odletem z Prahy je možné rezervovat již za 3 921 Kč. Všechny poplatky jsou již zahrnuty v ceně, stejně jako 1 ks odbaveného zavazadla.

Smart Wings: Letenky z Prahy do Miami bez mezipřistání jen za 16 677 Kč včetně poplatků

Česká letecká společnost Smart Wings nedávno zprovoznila přímou linku Praha – Miami, která je v současné době jedinou pravidelnou linkou od nás do Ameriky. Zpáteční letenky z Prahy do Miami včetně poplatků lze pořídit již za 16 677 Kč.

Letenky z Ostravy do Paříže v rámci speciální akce se slevou 500 Kč!

V rámci speciální promonabídky si v pondělí 20. srpna 2012 od 12:00 hodin můžete zakoupit zpáteční či jednosměrnou letenku z Ostravy do Paříže se slevou 500 Kč. Sleva bude poskytnuta pouze prvním 100 zájemcům, zkusit stránky můžete přímo na stránce letiště.

Levné letenky z Pardubic k moři: Letoviska Rhodos a Bourgas s odletem z letiště nedaleko vašeho bydliště

Málo kdo ví, že k moři se dá letět i z letiště Pardubice, konkrétně zásluhou českých aerolinek Smart Wings. Ty v současné době provozují pravidelné prázdninové linky do Burgasu v Bulharsku a na řecký Rhodos.

Zpáteční letenky z Pardubic do Burgasu lze na termín od 21. srpna do 31. srpna koupit za 5 640 Kč, objednávat je můžete na webu smartwings.net.

SmartWings zavede 13 nových pravidelných linek z Ostravy

Nízkonákladové aerolinky SmartWings zavedou v letním letovém řádu 13 nových linek z Ostravy. Pravidelné spoje budou směřovat do Paříže a do 12 letovisek především ve Středomoří. (Celý příspěvek…)

Travel Service přebere linky, které opouští ČSA

Travel Service převezme letecká spojení, se kterými už v letním letovém řádu nepočítají České aerolinie. Od 28. dubna bude například firma prostřednictvím svého nízkonákladového dopravce SmartWings provozovat pravidelná spojení mezi Prahou a Aténami. Oznámila to mluvčí Travel Service Vlaďka Dufková. Podobně Travel Service využil i zastavení letů maďarských aerolinií Malév. (Celý příspěvek…)

Travel Service aka SmartWings získal linku do Tel Avivu

Letecká firma Travel Service získala od ministerstva dopravy práva na deset let k provozování pravidelné letecké dopravy mezi Prahou a Tel Avivem. Spoj chce firma začít provozovat od září dvakrát denně pod značkou SmartWings. Naopak České aerolinie na této lince skončí. Zároveň ale obhájily na dalších pět let lukrativní linky do Ruska.

SmartWings od léta 2011 do italského Lamezia Terme

Česká letecká společnost Smartwings začne 3. června létat novou přímou trasu z pražského letiště Ruzyně. Tato nová trasa bude spojovat Prahu s italským Lamezia Terme, které se nachází v oblasti Kalábrie a to jedenkrát týdně, konkrétně v pátek. Aktuálně jsou na tuto linku nabízeny zpáteční letenky za 5976 Kč. Vyražte a užijte si léto.

SmartWings: s letním letovým řádem nové destinace a vyšší frekvence letů

SmartWings se stanou jediným dopravcem, který umožní během léta cestujícím přímé pravidelné lety z Prahy do tureckého letoviska Antalya a do francouzských měst Nice a Nantes. Pravidelná linka bude provozována letadly nové generace Boeing 737–800. (Celý příspěvek…)

Smart Wings a nové linky do Turecka a Francie, a další posílení zavedených linek

Letecká společnost Travel Service zavede pod svou značkou Smart Wings během letního letového řádu čtyři nové pravidelné linky z Česka. O tom, že letadla Smart Wings budou létat nově do francouzských měst Nice a Nantes jsme již před časem informovali, nyní přidáváme informaci, že nově zavede také přímé lety z Prahy do turecké Antálie a na řecký ostrov Kos. Letecké spojení do Antalie chce provozovat SmartWings po celý rok. Celoroční provoz zavede i u spojení do řecké
Soluně. (Celý příspěvek…)

Sezónní linka SmartWings mezi Bratislavou a Tel Avivem

6. června 2011 začne létat nová, sezónní linka letecké společnosti SmartWings mezi Bratislavou a izraelským Tel Avivem. Tento spoj bude vypravován pouze 1x týdně a pokud jej využijete, můžete se těšit na let Boeingem 737-800. Jelikož je linka Bratislava – Tel Aviv pouze sezónní, skončí její provoz 26. září 2011.

Aerolinky Smart Wings posílily linku do Dubaje

Letecká společnost Travel Service posílila spojení Praha–Dubaj. Pod nízkonákladovou značkou Smart Wings bude firma na lince létat třikrát týdně, dosud spoj fungoval jednou za týden. Na stejné trase denně létá
i společnost Emirates. Smart Wings zvýšila frekvence také na Kanárské ostrovy. Od konce března bude nově létat i do francouzských měst Nice a Nantes. S oběma městy Praze přímé spojení zatím chybí.

SmartWings s létem začne létat z Prahy do Nice a Nantes

Teplejší měsíce roku se nezadržitelně blíží a s nimi i letní letové řády leteckých společností. Smart Wings v rámci něj oznámila, že začne nabízet letenky na přímý spoj Praha Nice a Praha Nantes. Lety do Francie budou 2x týdně (čtvrtek, neděle) obsluhovat letouny Boeing 737-500.

Levné letenky do turecké Antalyie od 3324 Kč díky SmartWings

SmartWings již v těchto chladných měsících oznamuje pro potěchu svých klientů své nové letní destinace. Nově si tak můžete naplánovat se Smart Wings dovolenou na Turecké riviéře, konkrétně ve středisku Antalya. Tam začnou Smartwings v březnu 2011, do května bude létat 1x týdně v sobotu, v hlavní letní sezóně se frekvence letů do Antalyie zvýší na 6 týdně. Již nyní si můžete u Smart Wings zakoupit letenky od 3324 Kč jedním směrem. Myslete na letní dovolenou 2011 již nyní, třeba ve formě vánočního dárku.

Smart Wings snižuje počet letů z Prahy do Amsterdamu

Letecká společnost Smart Wings snižuje na měsíce listopad, prosinec a leden počet spojů svých letadel mezi Prahou a Amsterdamem. Původně Smart Wings nabízel 14 letů týdně, po redukci to bude již jen 10, kdy budou zachována především večerní spojení. Pokud se vám čas letu se Smart Wings do Amsterdamu nehodí, můžete využít služeb konkurence, aktuálně létá z Prahy do Amstru rovněž easyJet, ČSA a holandské národní aerolinky KLM.

SmartWings: nové linky Amsterdam a Bukurešť a letenky za promo ceny

Aerolinky SmartWings začnou od listopadu 2010 pravidelně létat do Amsterdamu a Bukurešti. Na lince z Prahy do Amsterdamu budou létat dvakrát denně a do Bukurešti jednou denně. Uvedení nových linek SmartWings samozřejmě promuje levnou cenou letenek na těchto trasách. Jednosměrnou letenku do Amsterdamu i Bukurešti můžete zakoupit do konce října za 1524 Kč.

SmartWings zvýší počet letů do Paříže

České nízkonákladové aerolinky SmartWings, které patří společnosti Travel Service, zvyšují od 1. září 2010 počet letů na pravidelné lince z Prahy do Paříže z dosavadních dvou na tři. SmartWings provozuje v České republice přes 30 linek.

Smart Wings: od září již 3x denně z Prahy do Paříže

Nízkonákladový WizzAir vyklízí od podzimu své pozice na trase Praha – Paříž a tak vytváří prostor pro konkurenci. Toho využívá Smart Wings, který v těchto dnech oznámil, že si nebudeme moci zakoupit letenky do Paříže na 2 lety denně, ale od 1. září 2010 to budou již 3 lety denně. Nová frekvence bude k dispozici od pondělí do soboty s výjimkou úterý. (Celý příspěvek…)

Smart Wings: letenky nyní i do španělské Menorky od 9897 Kč

Smart Wings zavedl novou linku a to z Prahy na Menorku, létat bude mezi těmito městy pouze 1x týdně. Cena zpáteční letenky na Menorku je od 9897 Kč, což není rozhodně málo, ale na tomto přímém letu nemá Smart Wings konkurenci, tak si to může dovolit.

V ceně této letenky, máte u Smart Wings všechny poplatky, 20 kg zavazadlo a občerstvení na palubě. Navíc při rezervaci přes internet neúčtuje SmartWings poplatky za kreditní kartu ani žádné jiné poplatky. Smart Wings aktuálně nabízí již 30 destinací, které spojuje svými letadly přímo z Prahy.

Letiště Vodochody: Ryanair, WizzAir, easyJet, Air Berlin, flyNiki či Travel Service

Dle informací serveru motejlek.com, v roce 2013, kdy má začít ostrý provoz letiště Vodochody (kdoví však jestli, obyvatelé stále bouří, že nic takového nechtějí), začnou na tomto letišti přistávat letadla následujících aerolinek: Ryanair, WizzAir, easyJet, Air Berlin, flyNiki či Travel Service.

Dvojnásobně nižší letištní poplatky oproti letišti Praha Ruzyně, jsou jednoduše lákavé, zvláště tak blízko u Prahy. Hlavně letiště ve Vodochodech dostavět.

Konkureční boj, Smart Wings snižuje cenu letenek do Katánie

Jak jsme před pár dny psali, od 3. července do 18. září začne mezi Prahou a sicilskou Katánií létat maďarská nízkonákladovka WizzAir.

Stejná města již nyní spojuje Smart Wings a ten v rámci konkurečního boje, právě nyní nabízí levné letenky na této trase a to od 2875 Kč za zpáteční letenku. Přejeme příjemné hledání levných letenek na letní dovolenou.

Smart Wings: letenky na Cagliari, Olbie, Rhodos, Palma de Malorca již od léta 2010

Tuzemská nízkonákladovka Smart Wings odhalila v minulých týdnech několik novinek, které si připravila pro letošní letní sezónu. Kam si tedy budeme moci díky Smart Wings koupit letenky?

Prvně byly představeny 2 nové destinace v Itálii a to Cagliari a Olbie. Tyto lokality se stanou 5. a 6. destinací, kam vás Smart Wings z Prahy donese. Lety do Olbie budou operovány jednou týdně, v sobotu, tedy do Cagliari 2x týdně – ve čtvrtek a neděli. (Celý příspěvek…)

SmartWings posilují frekvence letů do Paříže a Říma

Nízkonákladova SmartWings zvyšuje od 3. září 2009 frekvence letů do evropských metropolí. Pravidelní linka Praha – Paříž (Roissy Charles de Gaulle) bude od čtvrtka 3.9. provozována až 2x denně. Linka Praha – Řím bude provozována 1x denně. SmartWings tak reaguje na velkou poptávku ze strany cestujících zkrachovalých Sky Europe.

Smart Wings začnou létat z Brna na Lesbos

Nízkonákladové aerolinie Smart Wings, které provozuje česká společnost Travel Service, budou od poloviny července do konce září pravidelně létat z Brna na řecký ostrov Lesbos. Smart Wings z Brna létají přes léto celkem do devíti destinací, zatím poslední linku do bulharského Burgasu otevřely před týdnem.

Smart Wings otevírá novou linku do Cagliari

Smart Wings zavádí novou linku do italského Cagliari na Sardinii. Let bude operován každou sobotu moderními letouny Boeing 737-500.

Smart Wings na všech svých letech občerstvení zdarma. Všichni pasažéři Smart Wings mohou zdarma přepravit 5 kg kabinového a 20 kg odbaveného zavazadla. Navíc při rezervaci pres internet neúčtuje Smart Wings poplatky za kreditní kartu ani žádné jiné poplatky. Cena, kterou vidíte na webu Smart wings je konečná.

Smart Wings zavede v létě šest nových linek

Nízkonákladové aerolinie Smart Wings, které provozuje česká společnost Travel Service, zavedou během letní sezony šest nových linek z Prahy. Nové lety Smart Wings zamíří do Středomoří. Polovina novinek připadá na Řecko, nové spoje budou létat do Soluně a na ostrovy Korfu a Zakynthos. Počátkem května zamíří letadlo Smart Wings poprvé do Neapole a o měsíc později začne společnost provozovat linku na španělský ostrov Ibiza. Seznam doplňuje chorvatský Split.

Smart Wings: letecky Brno – Moskva dvakrát týdně

Pravidelná linka Smart Wings z Brna do Moskvy zahajuje od 16. ledna 2008 dva lety týdně. Linku společně provozují Smart Wings a Atlant Sojuz. Tohoto letu můžete využít ve středu a v neděli

Již od 23. prosince 2007 se dvakrát týdně začalo se Smart Wings létat také z Prahy do Dubaje. Poslední ohlášenou novinkou této společnosti je pak letní trasa z Brna na španělskou Mallorcu. Tato linka bude provozována od 4. června 2008 každou středu.

Vypadá to, že letoštní léto bude na cestování levnější a příznivější než léta předešlá.

Smart Wings zamíří nízkonákladově z Prahy do Dubaje

Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings bude jako první odletat z Prahy i do vzdálenějších světadílů než je Evropa. Smart Wings bude od poloviny května létat z Prahy do Dubaje. Smart Wings budou z Prahy do Dubaje létat jednou týdně ve středu. Prodej jednosměrných letenek začne během tohoto týdne.

Uvidíme, jak se tento odvážný nápad Smart Wings uchytí z ekonomického hlediska.

SmartWings začnou létat z Ostravy a Brna

Od června 2007 začnou nově létat nízkonákladové aerolinky SmartWings, které patří pod charterového dopravce Travel Service, i z Brna a Ostravy. Přímé lety z těchto měst budou do španělské Girony a řecké Soluně.

„Z obou měst budeme létat dvakrát týdně od června do září,“ uvedla mluvčí Travel Service Vlaďka Dufková.

Charterové lety už z obou měst létají. Travel Service je pouze nyní propojí s nízkonákladovou společností SmartWings. Ve výsledku tedy budou v jednom letadle sedět klienti cestovních kanceláří letící na dovolenou, ale i lidé, kteří si koupi letenku přes SmartWings jako individuální cestovatelé. (Celý příspěvek…)