Letenky Cimber Air: levné a online letenky od Cimber Air

Aktuální články a letenky Cimber Air

Cimber Sterling zavedou linku Kodaň – Praha

Dánské aerolinie Cimber Sterling zavedou od 26. října linku mezi Kodaní a Prahou. Do Kodaně z Prahy létají i ČSA a společnost Norwegian, donedávna linku zajišťovala také zkrachovalá firma SkyEurope. Frekvence nové linky do Kodaně bude sedmnáct letů týdně, vždy tři denně ve všední den a po jednom letu v sobotu a v neděli.

Zaváděcí cena jednosměrné letenky má činit 295 dánských korun (zhruba 1050 korun českých).

Cimber Air ruší lety z Kodaně do Prahy

Po nedávném zrušení letů Praha – Kodaň u Scandinavian Airlines (SAS) se ke zrušení této rasy ze svých letových plánů rozhodla i letecká společnost Cimber Air. Ta skončí s lety Prahy 10. srpna 2008.

Pokud máte v plánu letět z Prahy do Kodaně, pak se poohlédněte po letenkách u Českých aerolinií (ČSA), SkyEurope či letecké společnosti Sterling.

Cimber Air začal létat z Prahy do Kodaně

Z Prahy do Kodaně začala létat dánská aerolinka Cimber Air. Vrtulová letadla ATR 72 s kapacitou 64 míst odlétají z Prahy každý všední den ve 20:05 hodin, v sobotu pak ve 12:30 a v neděli ve 12:55 hodin.

Cimber Air se stal už pátým dopravcem, který letecké spojení z Prahy do Kodaně nabízí. Tato společnost patří k menším regionálním aeroliniím, na kodaňském letišti se však co do počtu pasažérů řadí na druhé místo za Scandinavian Airlines (SAS). Za rok Cimber Air přepraví milion pasažérů, což je zhruba pětkrát méně než České aerolinie, které do Kodaně létají třináctkrát týdně.