Letenky Qatar Airways: levné a online letenky od Qatar Airways

Aktuální články a letenky Qatar Airways

Qatar Airways posílí alianci Oneworld

Qatar Airways budou první leteckou společností z Perského zálivu, která se připojí k velké letecké alianci, konkrétně Oneworld. Dohoda by měla být oficiálně oznámena na počátku příštího týdne. Hlavními členy aliance jsou British Airways a American Airlines. Oneworld je nejmenší ze tří hlavních leteckých aliancí. Největší je Star Alliance v čele s Lufthansou a Uniterd Airlines. Druhá je SkyTeam, ke kterépatří třeba Air France-KLM, Delta či ČSA.

Levné letenky do Melbourne již za 19 077 Kč

Qatar Airways v rámci své kampaně na levné letenky do Austrálie nabízí i další zajímavý kousek pod psychologickou hranicí dvaceti tisíc korun. Zpátční levné letenky do Melbourne nyní lze pořídit již za 19 077 Kč. Odlétá se z Říma (od nás tam levně létá napříkad Wizzair) a návrat je stanoven do Mnichova.

Levné letenky do Perthu již od 18 051 Kč

S nabídkou levných letenek do australského Perthu přišla poměrně luxusní letecká společnost Qatar Airways. V případě odletu z Říma a návratu do Mnichova lze zpáteční letenky pořídit již za 18 051 Kč včetně všech poplatků. Akce je časově omezená a platí pouze pro vybraný dny, po vyprodání vyhrazených letenek dojde s největší pravděpodobností k růstu ceny letenky.