Letenky Alitalia: levné a online letenky od Alitalia

Aktuální články a letenky Alitalia

Levné letenky na Maledivy nyní MIMOŘÁDNĚ jen za 9 990 Kč včetně poplatků!

Aerolinky Alitalia přišly kromě akce na levné letenky do Keni i s akcí na levné letenky na Maledivy. V rámci aktuální nabídky lze zpáteční letenky z Milána pořídit již za 9 990 Kč včetně všech poplatků. Letět je možné v průběhu prvních dvou letních měsíců.

Levné letenky do Keni: Nairobi do vyprodání jen za 5 969 Kč včetně poplatků!

Super levné letenky do Nairobi má ve své nabídce společnost Alitalia. Zpáteční letenky s odletem z Milána pořídíte jen za 5 969 Kč. Akce platí pro letenky s termínem odletu od května do července 2013, maximální doba pobytu činí jeden měsíc. Akce platí jen do vyprodání zásob, proto neváhejte a rezervujte včas! :)

Levné letenky do Indonésie v rámci MIMOŘÁDNÉ AKCE jen za 8 705 Kč

S mimořádnou nabídkou na levné letenky do Asie přišla letecká společnost Alitalia. Zpáteční letenky do Jakarty v Indonésii pořídíte v případě odletu z Milána jen za 8 705 Kč včetně poplatků a tax. Odlétá se v červnu letošního roku a počet letenek za tuto akční cenu je limitovaný, proto neváhejte a objednávejte co nejdříve!

Mimořádná nabídka: Zpáteční letenky do New Yorku jen za 6 479 Kč včetně poplatků

S mimořádnou nabídkou na levné letenky do New Yorku přišla italská letecká společnost Alitalia. Zpáteční letenky s odletem z Neapole pořídíte v rámci této akce jen za 6 479 Kč. Cena je konečná a zahrnuje všechny poplatky a taxy.

Akční letenky do Číny: Peking jen za 8 362 Kč včetně tax

Levné letenky do Pekingu nabízí v současné kampani společnost Alitalia. Za zpáteční letenky z Říma nyní dáte jen 8 362 Kč. Cena je včetně všech tax, poplatků a přirážek.

Levné letenky do Johannesburgu s odletem z Prahy jen za 10 981 Kč včetně poplatků

Díky nejnovější promoakci společnosti Alitalia lze nyní sehnat levné letenky do Johannesburgu jen za 10 981 Kč! Cena je včetně poplatků, odlétá se z Prahy, návrat je do Budapešti.

Levné letenky do Singapuru z Prahy jen za 11 490 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Singapuru má nyní ve své nabídce letecká společnost Alitalia. Zpáteční letenky s odletem z Prahy a návratem do Mnichova je možné rezervovat již za 11 490 Kč. Tato cena je platná na vybrané dny v období od dubna do června, po vyprodání vyhrazených míst cena letenek vzroste.

Mimořádně levné letenky do Pekingu s odletem z Prahy jen za 6 358 Kč!

Zpáteční levné letenky do Pekingu – s odletem z Prahy a návratem do Benátek nyní jen za 6 358 Kč se všemi poplatky! Počet těchto letenek od společnosti Alitalia je omezený, bukujte rychle!

Levné letenky Praha – Peking jen za 6 908 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Pekingu nyní můžete sehnat již za 6 908 Kč! V nabídce společnosti Alitalia je již jen několik termínů na začátek přístího roku. Odlétá se z Prahy, návrat je do Benátek!

Levná letenka Praha – New York jen za 7 990 Kč

Dnes tu je opět velmi oblíbená akce Alitalie, v rámci které je možné zakoupit letenky PrahaNew YorkBenátky jen za 7 990 Kč! Nabídka je časově limitovaná, proto neváhejte a bookujte své letenky ještě dnes!

Levné letenky do Pekingu jen za 7 790 Kč včetně všech poplatků!

Levné letenky do Pekingu nabízí v rámci nejnovější akce letecká společnost Alitalia. V případě odletu z Benátek zaplatíte za zpáteční letenku konečných 7 790 Kč. Dostupných termínů je na výběr víc!

Levné letenky do Venezuely: Caracas s odletem z Prahy jen za 12 778 Kč

Levné letenky do Caracasu nabízí v rámci své nejnovější akční nabídky letecká společnost Alitalia. V případě odletu z Prahy a návratu do Milána můžete zpáteční letenky rezervovat již za 12 778 Kč. Za tuto cenu je možné letět například 3. února 2013 tam a 15. února 2013 zpět, dostupných termínů nejspíš bude víc.

Letenky z Prahy do New Yorku za konečných 7 792 Kč

Cenově velmi výhodné letenky na trasu Praha – New York – Miláno v poslední době nabízí italská národní společnost Alitalia. Letenku lze včetně všech poplatků rezervovat celkem za 7 792 Kč, přičemž termínů na výběr je víc.

Letět tak můžete například 15. února tam a 22. února zpět.

Levné letenky do Abú Dhábí s odletem z Prahy za pouhých 6 399 Kč!

Velmi levné letenky do Abú Dhábí ve Spojených arabských emirátech nyní nabízí společnost Alitalia. V případě odletu z Prahy a návratu do Milána lze zpáteční letenku včetně všech poplatků rezervovat již za 6 399 Kč. Cena je platná na vybrané lety v období od prosince 2012 do dubna 2013.

Super levné letenky do Los Angeles: S odletem z Prahy jen za 10 243 Kč včetně poplatků

Italské národní aerolinky v kadenci akčních letenek nezpomalují! Nyní je možné rezervovat levné letenky z Prahy do Los Angeles s návratem do Milána jen za 10 243 Kč! Letět za tuto cenu můžete ve vybrané dny v období od října 2012 do března 2013. S rezervací se nevyplatí otálet, neboť počet míst v letadle za tuto cenu je limitován.

PS: Máme pro vás i nabídku na levné letenky do Milána!

Levné letenky do Miami s odletem z Prahy jen za 8 656 Kč včetně poplatků

Mimořádně levné letenky do Miami má v současné době ve své promonabídce aerolinka Alitalia. Letenku Praha – Miami – Miláno včetně všech poplatků lze rezervovat již za 8 656 Kč! Za tuto báječnou cenu můžete letět ve vybrané dny v období od října 2012 do března 2013.

Levné letenky do New Yorku: S odletem z Prahy jen za 7 717 Kč včetně poplatků

Jednu z nejlepších letenkových akcí tohoto roku představila společnost Alitalia – zpáteční letenky do New Yorku s odletem z Prahy a návratem do Milána nyní pořídíte jen a pouze za 7 717 Kč. V nabídce je spousta termínů v období od listopadu 2012 do března 2013, vyrazit můžete na vánoční nákupy i na oslavy příchodu nového roku na Times Square!

Akční letenky do Ria s návratem do Prahy jen za 10 390 Kč

Levné letenky do Rio de Janeira přináší společnost Alitalia! Odlétá se z Milána, návrat je do Prahy a za letenku včetně všech poplatků dáte jen 10 390 Kč. A co je ještě lepší, letět můžete v celé řadě termínů od listopadu až do března příštího roku.

PS: Máme pro vás samozřejmě i tipy na levné letenky do Milána!

Akční letenky do Miami jen za 7 672 Kč: Odlet z Milána, návrat do Prahy!

S další akční nabídkou na levné letenky na Floridu přišla společnost Alitalia. Letenku Miláno – Miami – Praha nyní pořídíte jen a pouze za 7 672 Kč včetně všech poplatků.

Tip: Máme pro vás nabídku i na levné letenky do Milána!

Akční letenky do New Yorku jen za 7 490 Kč včetně poplatků! Odlet z Milána, návrat do Prahy

S nabídkou tak akční, že na ni nemá ani sám Chuck Norris, přišla společnost Alitalia. Ta v současné době nabízí zpáteční letenky do New Yorku za konečných 7 490 Kč! Odlétá se z Milána a návrat je do Prahy, vybírat můžete z velkého počtu termínů v měsících leden až březen 2013.

Levné letenky do Los Angeles: Jen za 8 936 Kč včetně poplatků

S jednou z nejlepších promoakcí na letenky za poslední dobu přišla společnost Alitalia. Levné letenky do Los Angeles včetně všech poplatků pořídíte jen za 8 966 Kč. Odlétá se z milánského letiště Malpensa, návrat je do Prahy.

Levné spojení z Prahy do Milána vám poskytnou společnosti Air One, easyJet či národní ČSA.

Levné letenky do Pekingu jen za 8 639 Kč včetně poplatků

Aktuální nabídku na levné letenky do Pekingu představil kandidát na titul aerolinek s nejlevnějšími letenkami, společnost Alitalia. Zpáteční letenky s odletem z Milána a návratem do Říma či Mnichova nyní pořídíte jen za 8 639 Kč. Včetně všech poplatků.

Lze předpokládat, že o akci bude velký zájem, proto s rezervací letenek moc neotálejte. Počet míst v každém letadle je omezen!

Do Milána můžete z Prahy letět se společnostmi Wizzair, ČSA, easyJet a Air One.

Levné letenky do Tokia: V závěru roku jen za 8 999 Kč včetně poplatků

S nabídkou na levné letenky do Tokia přišla společnost Alitalia – v případě odletu z Budapešti seženete zpáteční letenky do této japonské metropole již za 8 999 Kč včetně všech poplatků. Akce se vztahuje na vybrané dny v období od října do prosince letošního roku.a

Dopravu do Budapešti si můžete zajistit například prostřednictvím Českých drah – zpáteční jízdenku s odjezdem z Prahy seženete na oficiálních stránkách již za zhruba 1 000 Kč.

Akční letenky do New Yorku jen za 8 294 Kč, termíny od listopadu 2012 do dubna 2013!

Další akční letenky do New Yorku dala do oběhu společnost Alitalia, která v současné době kraluje levným letenkám. Zpáteční letenky do New Yorku nyní lze rezervovat jen za 8 294 Kč, odlétá se ze Ženevy, návrat je do Milána.

Ačkoliv se toto může zdát na první pohled jako velký problém, není tomu tak. Z Prahy do Ženevy nyní létá nízkonákladová společnost Darwin Airline, z Milána do Prahy pak rovněž nízkonákladový easyJet a naše ČSA.

Levné letenky do USA: Navštivte New York a Miami jen za 7 990 Kč!

Se zajímavou nabídkou na levné letenky do USA přišla italská národní společnost Alitalia. Díky ní můžete navštívit nejen New York, ale i Floridu, a za to vše zaplatit jen 7 990 Kč!

Levné letenky do Atlanty jen za 6 956 Kč

S akcí na levné letenky do Atlanty dnes přišla společnost Alitalia. Letenky s odletem ze Ženevy a návratem do Benátek pořídíte jen za 6 956 Kč, letět můžete ve vybraných dnech v období od prosince 2012 do února 2013.

Levné letenky do Ženevy pořídíte od společnosti Darwin Airline, z Benátek do Prahy poté se společností Wizzair.

Levné letenky do New Yorku jen za 6 813 Kč + tip jak levně cestovat po východním pobřeží!

Promoakci na levné letenky do New Yorku si připravily italské aerolinky Alitalia, koupit je nyní lze jen za 6 813 Kč. Odlétá se sice ze Ženevy a návrat je plánován do Benátek (kam z Prahy létá třeba nízkonákladovka Wizz Air), nicméně vybírat si můžete z poměrně velkého počtu termínů v odbobí od prosince 2012 do února 2013.

Lze předpokládat, že o tyto letenky bude obrovský zájem a po jejich vyprodání půjde cena nahoru.

Chcete-li v rámci své cesty do USA navštívit více měst, máme pro vás super tip na levné autobusové jízdenky, v rámci kterých lze pořídit třeba zpáteční jízdenku z New Yorku do Washingtonu v přepočtu jen za 200 Kč. Stačí navštívit stránky Megabus.com a rezervovat si jízdenky prostřednictvím formuláře na stránkách. Budete-li mít štěstí, narazíte i na nejlevnější jízdenky za pouhý jeden dolar!

Levné letenky do Philadelphie jen za 5 368 Kč

Levné letenky do Philadelphie nabízí aktuálně letecká společnost Alitalia. S routingem Ženeva – Philadelphia – Benátky je lze na vybrané termíny v období od prosince 2012 do února 2013 pořídit jen za 5 368 Kč. Tato cena je doopravdy finální, nicméně počet letenek je výrazně limitován a po jejich vyprodání dojde ke zdražení letenek.

Levné letenky do Rio de Janeira jen za 6 470 Kč včetně všech poplatků!

S neodolatelnou nabídkou na levné letenky do Brazílie přišla společnost Alitalia. Zpáteční letenky do Rio de Janeira s odletem ze Ženevy a návratem do Amsterdamu je nyní možné rezervovat za pouhých 6 470 Kč včetně všech poplatků.

Mimořádně levné letenky do Rio de Janeira: Na období listopad 2012 – březen 2013 jen za 8 823 Kč!

S mimořádně zajímavou akcí na letenky do Brazílie přišla společnost Alitalia. Právě nyní si můžete zakoupit zpáteční letenku z Mnichova do Rio de Janeira jen za 8 823 Kč!

Letět můžete ve vybraných dnech v období od listopadu 2012 do března 2013, tedy například 29. listopadu tam a 13. prosince zpět. O akci je však ohromný zájem a levné letenky mizí do slova před očima.