Letenky Norwegian Air Shuttle: levné a online letenky od Norwegian Air Shuttle

Aktuální články a letenky Norwegian Air Shuttle

Levné letenky na Mistrovství světa v ledním hokeji 2013 ve Stockholmu

Další ročník mistrovství světa v ledním hokeji se již blíží, a tak nastal čas začít shánět letenky do Švédska. Právě švédský Stockholm a finské Helsinky budou od 3. do 19. května dějištěm mistrovství.

Český tým odehraje své zápasy základní části ve Stockholmu, kam levně létá společnost Norwegian. Nejlevnější letenky na odobí konání mistrovství světa v ledním hokeji je možné rezervovat již za 4 053 Kč včetně všech popatků. Odlétá se samozřejmě z Prahy, ve Stockholmu se přistává na letišti Arlanda.

Rusům a Norům se daří na Bratislavském letišti

Na bratislavském letišti se daří ruskému dopravci Utair Aviation či norskému Norwegian Air Shuttle. Oba umožnili lety z Bratislavy do vzdálených destinací s přestupy na jednu letenku. Utair létá do Moskvy, přičemž pro velký zájem přidal ze čtyř letů na sedm týdně. Norové zase v březnu spustili linku do Osla a příští týden otevřou další do Kodaně. Od května se tak cestující budou moci dostat s jedním přestupem v Moskvě, Kodani či Oslu do 190 dalších cílů.

Norwegian: nově linky z Bratislavy do Osla a Kodaně

Ne příliš využívané letiště v Bratislavě (není divu, pár kilometrů vedle je letiště Vídeň) se dočká od nového roku nových leteckých spojení se světem a to díky skandinávské nízkonákladovce Norwegian Air Shuttle. Která zahájí lety z Bratislavy do Osla a Kodaně. Snad sežene dost Slováků, kteří se budou ať turisticky či pracovně chtít podívat do Skandinávie.

Norwegian přidají novou linku Praha Stockholm od 1874 Kč

Od 2. června 2011 rozšíří Norwegian Air Shuttle svůj počet přímých spojů z pražského letiště Ruzyně. Nově letadla Norwegian spojí Prahu se švédským Stockholmem a to 3x týdně. Půjde tak o pátou destinaci, kterou tato společnost z Prahy obsluhuje, další čtyři jsou: Kodaň, Oslo, Bergen a Trondheim. Již začal i prodej letenek na nové spojení do Stockholmu a tak můžete najít zpáteční letenky již od 1874 Kč včetně poplatků.

Norwegian Air Shuttle od květná létají i do Prahy

Norská letecká společnost Norwegian Air Shuttle od 5. května 2007 zahájí provoz nového leteckého spojení z pražského ruzyňského letiště do norského Stavangeru. Stavanger se tak stane vedle Bergenu, Osla a Trondheimu již čtvrtou destinací v Norsku, s níž tato letecká společnost spojuje Prahu přímou linkou.

Velká poptávka norské klientely cestovat do Prahy se i nadále zvyšuje, a proto se Norwegian Air Shuttle rozhodla rozšířit svůj servis o další lety do hlavního města ČR. Nová linka tak doplní stavající pravidelné přímé spojení z Prahy do Osla letecké společnosti ČSA, kterého můžete využít 13x týdně.

Linku do Stavangeru budete moci využít 2x týdně, cena jednosměrné letenky začíná od 1138 Kč a to včetně poplatků.