Letenky Lufthansa Italia: levné a online letenky od Lufthansa Italia

Aktuální články a letenky Lufthansa Italia

Lufthansa Italia po 2,5 letech končí

Ano, titulek nelže. Po 2,5 letech existence zaniká Lufthansa Italia, tedy italská pobočka německé letecké společnosti a tedy bude na podzim zrušena i linka Praha – Milán, kterou Lufthansa Italia obsluhovala. Poslední let z Prahy do Milána proběhne 2. října 2011.

Důvodem ukončení provozu Lufthansa Italia je fakt, že byla po celou dobu ztrátová a nic nenasvědčovalo tomu, že se to změní.

Vánoce s Lufthansa Italia: letenky do Milána za 1190 Kč

Příjemný vánoční dárek připravila letecká společnost Lufthansa Italia pro své klienty. Akční nabídku levných letenek z Prahy do Milána. Jednosměrná letenka stojí se vším, tedy i taxami a poplatky, navíc i s jedním zavazadlem do 20 kg … teď se podržte, 1190 Kč. Na svůj let do Milána, města módy se může za tuto cenu z Prahy vydat mezi 10. lednem a 31. březnem. Nadělte si vánoční dárky již nyní, letenky Lufthansa Italia.

Happy hours na letenky Lufthansa Italia, dnes od 18 hodin

Dnes od 18 do 22 hodin vyhlašuje letecká společnost Lufthansa Italia Happy Hours na letenky z Prahy do Milána, kdy jednosměrnou letenku do Milána nabízí od 1190 Kč a to včetně všech poplatků a tax. Takže máte-li v plánu se vydat v brzké době do města módy, jak se Milánu přezdívá, pak právě dnes od 18 do 22 hodin máte ideální čas na koupi letenek Lufthansa Italia.

Letenky Milano: 2 letenky za 1999 Kč, neváhejte

Ano, Lufthansa Italia nabízí dává všem zájemcům o podzimní či jarní eurovíkend v Milánu možnost, zakoupit si až do 26. října 2010 2 letenky Miláno Praha za 1999 Kč. Cena je konečná a na svůj let do Milána se můžete s Lufthansou Italia vydat od 29. října do 31. března 2011. Ideální pro předvánoční nákupy v Miláně městě módy, zvláště, když si můžete vzít zavazadlo do 20 kg zcela zdarma.

Lufthansa Italia nabízí 2 letenky do Milána za cenu 1: 2590 Kč

Nedávno založená dceřinka Lufthansy, Lufthansa Italia začne 29. října pravidelně létat mezi Prahou a Milánem, konkrétně tamním letištěm Malpensa. Už nyní jsou však letenky na tuto trasu v prodeji a to za neuvěřitelnou cenu, pokud si je zakoupíte do 25. července. Pak totiž dostanete 2 letenky do Milána za cenu 1, tj. 2590 Kč včetně všech poplatků a tax. To vše díky Lufthansa Italia. (Celý příspěvek…)

Lufhansa zakládá značku Lufhansa Italia

Lufhansa v Itálii vstoupí na trh s novou značkou „Lufthansa Italia„. Flotila šesti letadel propojí od února 2009 sever Itálie s evropskými metropolemi. Vlastní italské aerolinie s novou značkou Lufhansa založí začátkem příštího roku a zažádá o italskou licenci pro letecké přepravce (Air Operator Certificate).

Nová společnost Lufthanza Italia začne od 2. února 2009 létat do Barcelony a na pařížské letiště Charlese de Gaulla. Přímé spoje do Bruselu, Budapešti, Bukurešti a Madridu budou následovat o čtyři týdny později. Londýnské letiště Heathrow a Lisabon pak obohatí nabídku na konci března s nástupem letního letového řádu. (Celý příspěvek…)