Letenky LOT: levné a online letenky od LOT

Aktuální články a letenky LOT

LOT oceněna americkým časopisem Global Traveler

Letecká společnost LOT byla oceněna americkým časopisem Global Traveler jako nejlepší ve východní Evropě. Ocenění „Best Airline in Eastern Europe“, které získal LOT již potřetí, převzala 18. ledna na slavnostním večeru v New Yorku paní Dorota Haller, marketingová a produktová ředitelka společnosti. Ocenění se na slavnostním večeru předávala v celkem 62 kategoriích, v nichž se vítězové vybírali na základě průzkumu mezi čtenáři časopisu Global Traveler vycházejícího v nákladu větším než 100 000 výtisků.

Aerolinky LOT jednají o své privatizaci s Turkish Airlines

Polská vláda jedná s tureckými aerolinkami Turkish Airlines o prodeji polského leteckého přepravce LOT. Polsko má v úmyslu prodat svůj podíl v aerolinkách během příštího roku, nejprve chce ale firmu restrukturalizovat.

Podle šéfa Turkish Airlines, by chtěli LOT koupit, avšak zároveň dodal, že souběžně jednají i se srbskými aerolinkami JAT.

Plány vedení Turkish Airlines zní, založit s LOT společný podnik, který by se zaměřil na vybrané trasy a následně přeměnit varšavské letiště na mezinárodní letecký uzel. Uvidí se.

Polský LOT nasazuje na let Praha – Varšava Embraery

Polské aerolinky LOT informovali, že od 13. 2. 2010 nasadí na trasu Praha – Varšava – Praha výradně letadla Embraer. Tato změna přinese při koupi letenky u společnosti LOT při letu do Varšavy, výrazné zvýšení pohodlí pro cestující a také, zkrácení času letu.

A tak hlavně obchodní cestující nyní budou mít více času na svá jednodenní obchodní pobyty ve Varšavě. Ráno budou díky LOTu ve Varšavě v 10:55, aby zpět mohli letět v 18:10.