Letenky Malev: levné a online letenky od Malev

Aktuální články a letenky Malev

V letním letovém řádu Malévu přibyly nové destinace

St. Petěrburg v Rusku, Iasi v Rumunsku a Ammán v Jordánsku. Do St. Petěrburgu bude Malév létat 2x týdně,
do Iasi 5x a od června 6x týdně a do Ammánu 2x týdně. Kromě toho aerolinie zvýší frekvenci svých letů do Říma, Záhřebu, Tel Avivu, Bukurešti, Varny a Helsinek.

Praha – Budapešť díky MALÉVu nyní již elektronicky

Maďarské národní aerolinie MALÉV připravily koncem roku 2006 několik novinek. Výrazným pozitivním posunem kupředu je elektronický prodej letenk na trase Praha – Budapešť. Dalším krokem je zřízení nového call centra.

Pro sezónu 2007 MALÉV nově připravuje 4x týdně lety do Jekaťerinburgu. K 1. prosinci 2006 bylo zprovozněno nové telefonní číslo pro zákazníky které je +420 841 182 182, pro cestovní kanceláře je aktivován kontakt +420 220 113 182 a e-mail prg.office@malev.hu. V sezóně 2007 budou touto leteckou společností rovněž obnoveny lety do Bangkoku.

O zavazadla cestujících se nejlépe starají aerolinie Malév

Asociace evropských aerolinií (AEA) vydala zprávu, ze které plyne, že největší pozornost zavazadlům svých zákazníků věnuje maďarský národní přepravce Malév. Alespoň mezi 25 členy AEA.

Ve statistikách handlingových služeb obsadily maďarské aerolinie první místo i přes 13% nárůst osobní přepravy během prvních osmi měsíců letošního roku. V průběžném hodnocení dosahoval Malév velmi nízký počet poškozených zavazadel. V červnu byl první, v červenci druhý – tehdy zaznamenal pouze 0,6 poškozených zavazadel na tisícovku cestujících. Průměr všech členů AEA byl 1,16.

Meziročně si Malév polepšil, loni byl ve stejném období na třetí až čtvrté příčce žebříčku péče o zavazadla. Pokud jde o ztracená či zpožděná zavazadla, v létě 2005 byly maďarské aerolinie zhruba v polovině žebříčku, ve stejném období letošního roku se vyšplhaly na čtvrté až páté místo. A to i přes již zmíněný nárůst počtu přepravených cestujících.