Letenky Ryanair: levné a online letenky od Ryanair

V roce 1997 pak Ryanair vyrazil z Velké Británie se svými letadly i do dalších částí Evropy a zahájil lety do Stockholmu, Osla, Bruselu, Paříže a Frankfurtu nad Mohanem.

Ryanair dnes již létá i z České republiky a to jak z brněnského letiště Tuřany, tak i z pražské Ruzyně. Z Brna se můžete s Ryanairem vydat do Londýna na tamní letiště Stansted, tak do španělské Girony, města nedaleko Barcelony. Z Prahy od podzimu 2007 létá Ryanair na své kmenové letiště v Dublinu.

Dnes Ryanair patří mezi největší nízkonákladové aerolinie světa a zároveň drží primát největšího v Evropě, kde svádí velký konkurenční boj především s leteckou společností EasyJet. Na Ryanairu jeho příznivci oceňují hlavně nízké ceny letenek, avšak i oni dodávají, že je nutné platit takřka za vše ostatní, takže se lety s touto leteckou společností mohou někdy prodražit. Na druhou stranu, každého volba, kolik si toho na cesty bere a za co je ochoten platit či ne.

Aktuální články a letenky Ryanair

Levné letenky do Billundu poblíž Legolandu jen za 776 Kč

Levné letenky do Billundu v Dánsku má v aktuální nabídce nízkonákladový Ryanair. Zpáteční letenka z Krakova na termín od 1. října do 6. října vyjde jen na 776 Kč včetně poplatků. Nedaleko dánského Billundu leží slavný zábavní park Legoland, který doporučujeme navštívit.

Levné letenky z Ostravy: Londýn jen za 1 458 Kč včetně poplatků

Levné letenky z Ostravy do Londýna nabízí společnost Ryanair. Za zpáteční letenku v termínu 19. 9. – 26. 9. zaplatíte jen 1 458 Kč včetně poplatků.

Levné letenky do Glasgow jen za 1 046 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Glasgow ve Skotsku nabízí nízkonákladová společnost Ryanair. V případě odletu z Wroclawi zaplatíte za zpáteční letenku jen 1 046 Kč. Za tuto cenu můžete letět třeba 16. října tam a 25. října zpět.

Levné letenky na Krétu jen za 2 389 Kč včetně poplatků

Levné letenky na Krétu nabízí nízkonákladová společnost Ryanair. Zpáteční letenky s odletem z Katovic je nyní možné pořídit již za 2 389 Kč. Letí se do přístavního města Chánia. Na závěr jen pro doplnění – Kréta je řecké území, a tak k jeho návštěvě není třeba cestovní pas.

Levné letenky na Mallorcu v létě 2013 jen za 1 642 Kč včetně poplatků!

Levné letenky na Mallorcu s odletem z německého Memmingenu nabízí nízkonákladovka Ryanair. Odlétá se 10. září, návrat je 19. září. A to nejlepší nakonec – cena je pouhých 1 642 Kč včetně tax a poplatků! Rezervujte rychle, než se letenky vyprodají!

Levné letenky do Osla jen za 406 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Osla nabízí tradičně nízkonákladový Ryanair. V případě odletu z Wroclawi je pořídíte již za 406 Kč včetně tax a poplatků. Letět tam můžete třeba 7. srpna, zpět 14. srpna – dostupných termínů je ale víc.

Levné letenky na Menorcu: Začátkem letní sezony jen za 845 Kč včetně poplatků!

Levné letenky na ostrov Manorca na měsíc červen nabízí známá nízkonákladovka Ryanair. Zpáteční letenky s odletem z německého Dusseldorfu – Weeze pořídíte již za 845 Kč. Tato cena je včetně poplatků, avšak zahrnuje pouze příruční zavazadlo. Dostupných termínů je na výběr víc.

Levné letenky na Mallorcu jen za 1 353 Kč včetně poplatků! Odlet z Bratislavy!

Levné letenky na Mallorcu s odletem z Bratislavy nabízí již pravidelně irská nízkonákladovka Ryanair. Zpáteční letenky tak lze pořídit již za 1 353 Kč včetně poplatků za jednu osobu!

Letět za tuto báječnou cenu můžete třeba 23. dubna tam a 30. dubna zpět. Pamatujte jen na fakt, že v ceně není zahrnuto odbavované zavazadlo. Batoh do letadla musí stačit! :)

Nová linka Ryanair Ostrava – Londýn začne létat 4. června 2013, letenky rezervujte zde

Jedna z nejúspěšnějších nízkonákladových společností světa, irský Ryanair, spouští dne 4. června 2013 novou linku s odletem z Ostravy. Vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu bude létat do Londýna Stanstedu. Linka je zatím jediná, pokud však bude mít úspěch (a Ryanair očekává alespoň 40 000 cestujících v prvním roce provozu), lze očekávat linky další.

Levné letenky do Bruselu s odletem z Bratislavy jen za 1 380 Kč

Levné letenky do Belgie nabízí nízkonákladová společnost Ryanair. Za zpáteční letenky s odletem z letiště v Bratislavě nyní zaplatíte jen 1 380 Kč včetně všech poplatků.

Levné letenky na Mallorcu jen za 1 890 Kč včetně poplatků!

Zpáteční levné letenky na Malorcu nyní můžete rezervovat díky společnosti Ryanair. Letenky s odletem z Bratislavy seženete za konečných 1 890 Kč.

Levné letenky do Osla jen za 283 Kč!

Zpáteční letenka do Osla jen za 283 Kč! Odlétá se 22. ledna 2013 z Wroclawi, návrat je 31. ledna 2013 také tam. Rezervujte na webu Ryanair.com a při platbě použijte kartu MasterCard PrePaid!

Levné letenky do Corku jen za 1 405 Kč včetně poplatků

Cork je druhé největší město Irska a právě tam nyní můžete letět díky promonabídce nízkonákladové společnosti Ryanair. Levné letenky do Corku s odletem z Wroclawi pořídíte již za 1 405 Kč včetně poplatků.

Superlevné letenky z Katowic do Londýna a zpět jen za 183 Kč

Zpáteční letenky do Londýna lze nyní pořídit jen za 183 Kč! Odlét i návrat je do polských Katowic, letět tam můžete třeba 24. ledna a zpět 30. ledna. Dostupných termínů je zatím spousta, rychle se ale vyprodávají.

Letenky objednávejte na www.ryanair.com a plaťte kartou MasterCard PrePaid!

Zpáteční levné letenky do Liverpoolu jen za 2 226 Kč včetně poplatků

Nízkonákladová společnost Ryanair nabízí nyní levné letenky do Liverpolu za konečných 2 226 Kč! Odlétá se z Bratislavy začátkem prosince, dostupných termínů je však v nabídce víc.

Levné letenky do Dublinu: Z Bratislavy jen za 2 552 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Dublinu s odletem z Bratislavy nyní pořídíte díky nízkonákladové společnosti Ryanair. Zpáteční letenku včetně všech poplatků lze rezervovat již za 2 552 Kč, dostupných termínů je navíc k dispozici více. Letět tak můžete například 23. listopadu tam a 26. listopadu zpět.

Levná letenka Bratislava – Brusel jen za 1 117 Kč

S nabídkou na levné letenky do Bruselu s odletem z Bratislavy přišla společnost Ryanair. Za letenku včetně všech poplatků nyní zaplatíte jen 1 117 Kč.

Levné letenky do Göteborgu s odletem z Budapešti jen za 782 Kč

Nabídku na levné letenky do Göteborgu si v rámci konkurenčního boje připravila irská nízkonákladovka Ryanair. Zpáteční letenky s odletem v závěru letošního roku z Budapešti pořídíte jen za 782 Kč. Se všemi poplatky!

Levné letenky do Maroka: Z Wroclawi na podzim již od 1 603 Kč

Nejlevnější letenky do Maroka na letošní podzim lze pořídit již za 1 603 Kč! Odlétá se z polské Wroclawi, která poslední dobou plní roli nejvíce lowcostového letiště v našem okolí.

Pro získání letenek za tuto cenu jen stačí platit kartou MasterCard Prepaid, navštívit stránky www.ryanair.com a objednat letenky dle následujícího itineráře:

 • Wroclaw – Paříž Beauvais / 27. 11.
 • Paříž Beauvais – Fez / 28. 11.
 • Tangier – Paříž Beauvais / 8. 12.
 • Paříž Beauvais – Wroclaw / 8. 12.

Levné letenky do Malagy: S odletem z Bratislavy nyní jen za 2 666 Kč

Levné letenky do Malagy, což je město ve Španělsku při pobřeží Středozemního moře, nyní lze pořídit již za 2 666 Kč. Odlétá se z Bratislavy se společností Ryanair, konkrétně 21. října tam a 24. října zpět.

Tip: Dáváte-li přednost kompletně zajištěnému zájezdu, zkuste eurovíkend Malaga!

Levné letenky do Paříže: V září z polské Wroclawi jen za 557 Kč!

Levné letenky do Paříže nyní pořídíte díky konkurenčnímu boji a aerolinkám Wizzair a Ryanair. V případě odletu z polské Wroclawi vás zpáteční letenky vyjdou jen na 557 Kč. Se vším všudy! Letět tam můžete 7. října (a letenky objednávat na webu Wizzair.com) a zpět 9. října (a letenky rezervovat pro změnu na webu Ryanair.com).

Bonusový tip pro vás: Pokud vám tento termín nevyhovuje, nebo byste raději dali přednost organizovanému zájezdu, vyzkoušejte eurovíkend v Paříži!

Levné letenky na Mallorcu: V říjnu 2012 z Bratislavy za konečných 2 170 Kč

Nestihli jste letos letní dovolenou? Nevadí, s blížícím se koncem sezóny ceny padají a tak je nyní možné rezervovat zpáteční letenky z Bratislavy na ostrov Palma de Mallorca jen za 2 170 Kč.

Levné letenky na Maltu: S odletem z Prahy na podzim 2012 jen za 2 952 Kč!

Za pouhých 2 952 Kč můžete na podzim letět z Prahy až na Maltu, stačí si to namířit na weby Wizzair.com a Ryanair.com a objednat letenky dle tohoto rozpisu:

 • PrahaBari / Wizz Air / 20. listopadu / 755 Kč
 • BariMalta / Ryanair / 20. listopadu / 452 Kč
 • MaltaLondýn Luton / Ryanair / 27. listopadu / 979 Kč
 • Londýn Luton – Praha / Wizz Air / 27. listopadu / 766 Kč

Akce je časově omezená, proto s rezervací letenek neváhejte!

Levné letenky z Wroclawi: Paříž za 414 Kč, Oslo za 668 Kč, Londýn za 985 Kč a Dortmund za 1 112 Kč

Polská Wroclaw (počeštěně Vratislav) je známá svou nabídkou levných letenek, na čemž mají zásluhu zejména nízkonákladové společnosti Ryanair a Wizz Air. Přinášíme vám aktuální přehled nejlevnějších letenek pro letošní podzim.

 • Levné letenky do Paříže: 24. listopadu tam a 29. listopadu zpět jen za 414 Kč
 • Levné letenky do Osla: 18. září tam a 25. září zpět jen za 668 Kč
 • Levné letenky do Londýna: 21. října tam a 29. října zpět jen za 985 Kč
 • Levné letenky do Dortmundu: 8. prosince tam a 11. prosince zpět jen za 1 112 Kč

Ryanair: letenky za 219 Kč během listopadu, kup a leť

Irská nízkonákladovka Ryanair přišla během dnešního rána s další akcí na své již tak levné letenky. V rámci jejich linek (akutálně léta pouze z Brna, z Prahy své linky již zcela zrušila, z Brna létá Ryanair pak do Alicante, Londýna a Milána) nyní můžete najít levné letenky na říjen a listopad a to sakra levné. Ryanair chce za letenku pouze 219 Kč, tedy o korunu méně než stojí vlak Praha – Olomouc se zákaznickou kartou. Akce se týká letenek na úterý, středu a čtvrtek. Cena letenky obsahuje letištní taxy, avšak nezahrnuje poplatek za platbu kartou.

Tato říjnovo listopadová akce platí do čtvrteční půlnoci 15. září. Takže na co čekáte?

Ryanair omezí od listopadu lety z Brna

Aerolinky Ryanair omezí od listopadu lety z brněnského letiště Tuřany. Firma nejméně po dobu platnosti zimního letového řádu ukončí sezonní linku do španělského Alicante i celoroční do italského Bergama.

Ryanair zavádí nový poplatek dvě eura

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair zavádí podle serveru planes.cz od dubna nový poplatek dvě eura. Ten má společnosti pokrýt případné kompenzace vyplývající z povinnosti odškodnit pasažéry například v případě zrušení nebo významného zpoždění letu.

Ryanair a levné letenky z Brna do Milána, Londýna a Alicante

Pouze do půlnoci čtvrtka 17. února máte možnost využít akční letenky Ryanair z brněnského letiště a to do Milána (od 150 Kč), Londýna (od 353 Kč) a španělského Alicante (od 719 Kč). Letenky následně musíte uplatnit na lety do konce dubna 2011. Ceny letenek jsou za jednosměrný let, včetně tax a poplatků. Tak hodně štěstí při hledání na webu Ryanair.

Ryanair od dubna 2011 s novým spojem Brno – Alicante od 719 Kč

Z Prahy se nízkonákladový Ryanair minulý rok stáhnul, to ale neznamená, že by přestal rozšiřovat své linky z Brna Tuřany. Jediného letiště, odkud z České republiky Ryanair létá. Nově tak přidává od 14. dubna 2011 přímý spoj do španělského Alicante. Letenky do Alicante lze rezervovat již nyní, kdy lze nalézt letenky za cenu od 719 Kč. Myslíme, že velmi dobrý tip na levnou letní dovolenou pro všechny z Moravy.

Akční letenky z Brna a Bratislavy od dnešního rána, díky Ryanair

Dnes ráno spustil Ryanair novou nabídku akčních letenek a protože už přestal létat z letiště Praha Ruzyně, je tato nabídka vhodná především pro ty z vás, kteří žijete na Moravě (letiště Brno, letiště Bratislava) nebo využijete Ryanair linky na některém ze zahraničních letišť, abyste se dostali do svého cíle.

Nabídka levných letenek Ryanair platí až do 28. října 2010 a můžete najít kousky i za 223 Kč, včetně poplatků a tax. Letenky jsou nabízeny na lety v období od 9. listopadu 2010 do 31. ledna 2011. Přejeme vám šťastnou myš při hledání.