S MyAirDeals Vám už neuniknou žádné levné letenky

Nevěříte, že se dají koupit letenky opravdu jen za korunu? Zkuste si počíhat na slevy a uvidíte.

Slevové akce se nejčastěji vyhlašují na podzim a v zimě, kdy lidé méně cestují a letecké společnosti se snaží přilákat pasažéry nižšími cenami. Můžete si tak koupit letenky s velkou slevou, někdy dokonce za zmiňovanou jednu korunu nebo jen za letištní poplatky. Časté jsou také akce, které nabízejí dvě letenky za cenu jedné.

Slevy však většinou trvají jen pár dní, a protože počet nejlevnějších letenek je omezený, po prvních dnech akce už na opravdu výhodné kousky obvykle nenarazíte. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná sleva neunikne, zaregistrujte se na anglické stránce www.myairdeals.com. Jednoduše si na ní vyberete trasy, které vás zajímají, a jakmile se objeví výhodná akce, dostanete o ní zprávu emailem.

Při koupi akčních letenek si nezapomeňte vždy zkontrolovat, jaké jsou přesné podmínky nákupu. Letenky v akci není v drtivé většině případů možné stornovat a za každou změnu se platí poplatky, které mnohdy několikanásobně přesahují cenu samotné letenky.

V současné době nabízejí letecké společnosti mnoho akcí na lety v zimní sezóně, začínají se už ale objevovat také slevy letenek na jaře a v létě. Jestli se tedy chcete vypravit na prodloužený víkend, nebo si zařídit letní dovolenou sami podle svých představ, využijte šance a kupte si letenky opravdu levně.