Věrnostní program Lufthansa Miles & More, součastí je již i Germanwings

Od 1. září 2010 mohou účastníci věrnostního programu Miles & More u všech letů společnosti Germanwings nejen uplatňovat své míle jako dosud, nýbrž také prémiové míle sbírat. Obdobně jako u mílí, které účastníci nasbírají při letech společnosti Lufthansa, bude platit v budoucnu stejná hodnota milí pro jednotlivé rezervační třídy také u spojů Germanwings.

Členové klubu Miles & More obdrží za vnitrostátní let až tisíc milí a až 1250 milí za každý let do evropských destinací Germanwings.

Již od prosince roku 2009 mohou členové věrnostního programu Miles & More vyměnit nasbírané míle za lety v rámci celé sítě destinací Germanwings. Kromě toho mají držitelé HON Circle a Senator Statusu, kteří cestují s letenkou Germanwings, možnost využít v Německu salonky byznys a senator společnosti Lufthansa.

Věrnostní program Germanwings Boomegang Club bude existovat i nadále nezávisle na partnerství s Miles & More. Účastníci, kteří vlastní kartu obou věrnostních programů, se mohou před každým letem rozhodnout, na které konto chtějí míle sbírat.

Pravděpodobně začátkem roku 2011 bude učiněn další krok této spolupráce – letecké tarify Lufthansy i Germanwings budou navzájem kombinovatelé (Interlining). To znamená, že cestovní kanceláře a prodejci Lufthansy (call centra a přepážky na letištích) mohou v jednom kroku rezervovat a prodávat letenky obou leteckých společností . To nabízí zákazníkům flexibilnější cestovní i rezervační možnosti a šetří jejich čas a úsilí při plánování cesty.