Zimní novinky SkyEurope

Nízkonákladový letecký doprave SkyEurope Airlines posílí od konce října spojení mezi Prahou a Paříží. Od začátku platnosti zimního letového řádu budou SkyEurope létat mezi Ruzyní a letištěm Orly 16x týdně.

K ranním a večerním letům tak SkyEurope přidávají další let ve 14:00 s frekvencí čtyřikrát týdně. Na lince z Prahy do Bruselu budou Boeingy SkyEurope nově létat denně oproti předchozím třem letům týdně.

Paříž – oblíbená destinace zákazníků SkyEurope

Paříž patří dlouhodobě k nejoblíbenějším destinacím z pražského letiště a patří zároveň k nejpoptávanějším destinacím SkyEurope z Prahy. Zvyšování frekvencí letů už přitom SkyEurope oznámily i na svých dalších linkách – z Prahy do Říma, Amsterdamu a Milána. Frekvence letů je přitom jedním z nejdůležitějších kritérií pro rozhodování obchodní klientely, na kterou se nyní SkyEurope soustředí – mimo jiné již na jaře spuštěným speciálním programem pro firemní zákazníky.

Na začátku srpna byl rovněž zahájen prodej letenek na linkách z Vídně do Záhřebu, Temešváru a Kodaně, a z Bratislavy do Birminghamu. Od konce října bude SkyEurope létat z Prahy také čtyřikrát týdně do Benátek a dvakrát týdně do Athén.

SkyEurope zároveň uvádějí linky Vídeň – Lisabon (4x týdně), Košice – Dublin (3x týdně) a Košice – Londýn/Luton (3x týdně). Upraven byl také letový řád linky Bratislava – Košice a bude otevřena nová linka do irského města Cork.